Sūdzību dēlis: Vēlos vērst uzmanību uz ielām, kas ir sliktā stāvoklī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlētos vērst uzmanību Zvirbuļu ielas, Vērmeļu ielas un Dārziņu 27. līnijas krustojumam, kurš pašlaik ir ļoti sliktā stāvoklī.”

Vēlos vērst uzmanību uz ielām, kas ir sliktā stāvoklī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kopš 2018. gada rudens nekas netiek darīts, un bedres ir diezgan lielas, vietām grūti izbraucamas. Katru gadu šīs ielas tiek greidētas Ceļu pārvaldes norīkojumā. Pēc greidēšanas, vasaras periodā, braucot ar mašīnu, ir liels “putekļu mākonis”, līdz ar to tas saceļas māju pagalmos un ejot ar kājās, piemēram, bērnam, tādā gadījumā, pilnas acis ar putekļiem. Ja greidēšana notiek rudens sezonā, tad ielas vispār nav izbraucamas, jo ir lieli dubļi pēc greidēšanas.

Pašlaik Zvirbuļu iela un Vērmeļu iela ir briesmīgā stāvoklī,  nav vispār normāli izbraucama lielo bedru dēļ, kas arī veicina mašīnas tehniskā un vizuālā stāvokļa pasliktināšanos – ja mašīnai ir zems bampers, tad dažas lietas salūst pēc bedru izbraukšanas. Tad rodas jautājums, kurš tādā gadījumā sponsorēs mašīnas remontu?

Ejot ar kājām, tumšā diennakts laikā kaimiņiem tiek traumētas kāju potītes, jo gadās iekāpt kādā bedrē, jo arī ielas netiek apgaismotas. Māmiņām vispār ar bērnu ratiem nav iespējams šo ielu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Daina.

2 komentāri

2 komentāri

  • Seniors

    Seniors

    Ko gan , tie Ridzinieki , var gaudot ? Lai pabrauka , pa LAUKU celiem , tad zinas , ka raudat . Ja , janobrauc 12 kilometri , pa musu grunts-bedraino celu , paiet 30-35 minutes .Pec 10 dienam , jabrauc uz auto servisu ! Luk , kur aiziet naudina, stradajosiem un laukos dzivojosiem !Lai DZIVO , bagatie Rigas iedzivotaji , un Saeimas - ministriju = RAUSEJI un ZAGLI !!!
  • Juris Kante

    Juris Kante

    Ko tad teikt par Dīķu ielu pie stacijas""Turība"'? Tur jau tikai ceļš amfībijai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!