Sūdzību dēlis: Vēlos vērst uzmanību uz ielām, kas ir sliktā stāvoklī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vēlos vērst uzmanību uz ielām, kas ir sliktā stāvoklī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vēlētos vērst uzmanību Zvirbuļu ielas, Vērmeļu ielas un Dārziņu 27. līnijas krustojumam, kurš pašlaik ir ļoti sliktā stāvoklī.”

“Kopš 2018. gada rudens nekas netiek darīts, un bedres ir diezgan lielas, vietām grūti izbraucamas. Katru gadu šīs ielas tiek greidētas Ceļu pārvaldes norīkojumā. Pēc greidēšanas, vasaras periodā, braucot ar mašīnu, ir liels “putekļu mākonis”, līdz ar to tas saceļas māju pagalmos un ejot ar kājās, piemēram, bērnam, tādā gadījumā, pilnas acis ar putekļiem. Ja greidēšana notiek rudens sezonā, tad ielas vispār nav izbraucamas, jo ir lieli dubļi pēc greidēšanas.

Pašlaik Zvirbuļu iela un Vērmeļu iela ir briesmīgā stāvoklī,  nav vispār normāli izbraucama lielo bedru dēļ, kas arī veicina mašīnas tehniskā un vizuālā stāvokļa pasliktināšanos – ja mašīnai ir zems bampers, tad dažas lietas salūst pēc bedru izbraukšanas. Tad rodas jautājums, kurš tādā gadījumā sponsorēs mašīnas remontu?

Ejot ar kājām, tumšā diennakts laikā kaimiņiem tiek traumētas kāju potītes, jo gadās iekāpt kādā bedrē, jo arī ielas netiek apgaismotas. Māmiņām vispār ar bērnu ratiem nav iespējams šo ielu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Daina.

Aktuālie Bez Tabu sižeti

Ārzemēs vakcinēti latvieši norāda uz iespējamu nepilnību vakcinācijas datos

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Šoziem saslims teju visi nevakcinētie!" Būvfirmas priekšnieks veic statistikas datu analīzi

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

Trīs bērnu mamma: Dzemdēt bija vieglāk nekā slimot ar Covid!

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Vai arī mājsēdes laikā tiek iekasēta mācību maksa privātajos bērnudārzos?

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti