Sūdzību dēlis: Vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai NEKAD neiegādājas automašīnu “Rumbulas placī”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

45 komentāri
Vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai NEKAD neiegādājas automašīnu “Rumbulas placī”!

“Labdien! Vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai NEKAD neiegādājas automašīnu Rīgā, “Rumbulas placī”… Es, tikko nopircis jaunu auto, devos uz mājām Ventspilī, bet labi, ka tā bija pilsēta un ātrums nebija liels!

Automašīnai nokrita priekšējā riepa!!! Bija dzirdēti šādi gadījumi tieši par Rumbulas placi… Esiet uzmanīgi cilvēki ar lietotām automašīnām šajā placī!!!”

Iesūtīja: Andris

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Juta Ikauniece
 • vitalijs
  +18 +16 -2

  vitalijs

  Da labi,jebkur var pirkt-bet jaaskataas ko peerc un vai izdeviigs tas pirkums! Ja pats nejeedz no tehnikas-panem meistaru liidzi!
 • Guntis Guntis

  Guntis Guntis

  Pareizāk būtu teikt,ka tur tirgo mašīnas ar + 30-50% uzceojumu no reālās mašīnas vèrtības ( skatoties no tehniskā un vizuālā stāvokļa). Varbūt auto kuri maksā virs 5000-,situācija ir savādāka...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!