Sūdzību dēlis: Valdības solītais komforts sabiedriskajā transpotrā izkūpējis gaisā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Valdības solītais komforts sabiedriskajā transpotrā izkūpējis gaisā?
ZANE BITERE, LETA

“18. oktobrī gaidīju pasažieru pārvadātāja ”Nordeka” autobusa reisu Rīga-Ropaži. Pulksten 18.50 izbrauc no galapunkta. Kursē pa A. Čaka ielu. Un… pabrauc garām manai pieturai Matīsa ielā pa kreiso joslu,” situāciju “Bez Tabu” Sūdzību dēlī apraksta Ināra.

“Netieku mājās no darba laikus. Stress – kā tikt mājās! Sanāk, ka valdības solītais komforts sabiedriskajā transportā ir izkūpējis gaisā?” retoriski vaicā Ināra.

“Satiekot šoferi atpakaļceļā un uzrunājot par šo situāciju, saka, ka šī esot tikai starppietura un ka pabrauca garām, jo tobrīd pieturā jau stāvēja pilsētas sabiedriskais transportlīdzeklis. Gribētu noskaidrot, kā īsti ir, kā tad pasažierim rīkoties, lai nebrauc garām? Ropažu novada pašvaldības domes viedoklis arī interesē! Varbūt derētu sižets par šo tēmu raidījumā!?”

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Ir notikusi loterija." Daudzbērnu ģimenes tēvu pārsteidz rēķins par elektrību

Ātri, lēti un garšīgi- iecienīta latviešu kūka

"Mirušais ir kails, ar zilumiem uz sejas!" Saņemot mirušo no Vidzemes slimnīcas morga, tuviniekus pārņem izmisums!

"Pa info tālruni atbildēja, - izbraucot no Jūrmalas, nekas nav jāmaksā!" Rīdzinieces nezināšana neatbrīvo no soda!

Situācija Ķekavā: lai "iešmauktu" veikalā bez pārbaudes, izmanto izejas durvis

Bīstamākajā krustojumā Rīgā notikusi kārtējā avārija

Vai zaļu kartupeļu lietošana uzturā ir bīstama veselībai?

LMT ilgstoši nespēj palīdzēt ilggadējam klientam

"Zēni vēl aizvien gaida vēstules!" Ceļā no Valkas uz Valmieru gaisā izkūp 40 eiro!

Ceļu uzturētāji pie Mālpils “pazaudē” piecus kilometrus

"Suns tika žņaugts!" Terjera saimniece uzskata, ka suņu frizētavā lietota vardarbība

"Ļoti labi, ka viņam nav "TikTok"" Stilistes Indras Salcevičas ģimenē ir savi noteikumi