Sūdzību dēlis: Vairāk nevaru paciest “Rīgas mikroautobusu” šoferu nekaunību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vairāk nevaru paciest “Rīgas mikroautobusu” šoferu nekaunību!”

Vairāk nevaru paciest “Rīgas mikroautobusu” šoferu nekaunību!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mikriņi nekursē pēc noteiktā grafika, pieturās ir pat desmit minūtes ātrāk, nekā ir rakstīts sarakstā. Nospiežot stop pogu, lai pieturā varētu izkāpt, šoferis pabrauc garām, jo nav to dzirdējis, klausoties austiņās Comedy club!

Es aizrādīju un teicu, ka zvanīšu sūdzību tālrunim, bet šoferis uz to atbildēja, ka viņam tāpat nekas nebūs, tāpēc es varot netērēt savu laiku! Numurs, kas ir norādīts viņu mājaslapā, nav sazvanāms!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Dana.

13 komentāri

13 komentāri

 • jaa

  jaa

  Man arī nesen nepatīkams gadījums ar 209. maršruta mikriņu. Kad tas tuvojās pieturai, pacēlu roku kā zīmi, ka iekāpšu. Tas apstājās nevis man pretim pieturā, bet gabaliņu aiz tās. Kamēr centos aiziet līdz tam ( man ir kustību traucējumi), mikriņš lepni aizcirta durvis un aizbrauca.
 • Danuta Mitule

  Danuta Mitule

  Man vecmammai 2x zilā mikrobusa šoferi ir atraukuši, ka ar etalonu (viņai kā represētajai pensionārei, pietam, par brīvu braucieni) teica ka nevar braukt. Izkāpa ārā un brauca ar autobusu. Ieteicu vienkārši nopīkstināt un nelikties ne zinas. Redz, kā krāpj pensionārus.
 • Ak vai

  Ak vai

  Mikriņi kursē apmēram ik pēc 10minūtēm vai 12, tas ir rakstīts uz tiem stabiem pieturās. Taču es reiz arī saskāros ar nepatīkamu pieredzi. Braucu ar mikriņu, taču neesmu no Rīgas un tad vēl nezināju, ka obligāti tā poga jānospiež. Brītiņu pirms pieturas piegāju jau pie durvīm, domāju, ka izlaidīs. Viņš redz, ka stāvu, bet pabrauc pieturai garām. Vēl teicu draudzenei, ka mums te bija jākāpj laukā. Un paspēju nospiest arī pogu pie pašas pieturas, bet sanāca izkāpt tikai nākamajā
 • Ivars.

  Ivars.

  Jums Rīgā tik daudz iespēju izvēlēties transportu. Laukos reizi dienā uz un no.
 • Pepi

  Pepi

  Nebrauciet tacu ar tiem mikriniem.pats tos izmantoju labi ja pusgada 2-3reizes.nav probl.un suudziibu.
 • Svetlana Grinberga

  Svetlana Grinberga

  Ja viņš tā vedīs malku un pa ceļam izbarstīs! Nedod Dievs!
 • Ligita Semaško

  Ligita Semaško

  Jūsu nojausma Jūs ir pievīlusi. Malkas vedējiem maksā vairāk. Un pasažieriem ir brīva izvēle, kuru pakalpojuma sniedzēju izvēlēties- ja vairāk nevar paciest, nekāp iekšā!
  • Skaidra Barnatovica

   Skaidra Barnatovica

   Ligita Semaško varbūt tad saucāmajiem šoferiem vajadzētu malkvedēju profesiju izvēlēties, ja nemāk savus pienākumus pildīt atbilstoši?!
  • Svetlana Grinberga

   Svetlana Grinberga

   Skaidra Barnatovica laikam tur neņem, tāpēc strādā te
  • Ligita Semaško

   Ligita Semaško

   Var jau būt... Un neapmierinātajiem īdētājiem pārsēsties savos privātajos auto. Visi laimīgi!
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Ligita Semaško Varbūt pareizāk būtu tiem jaukajiem šoferīšiem,labāk braukt kartupeļus lasīt,met un spārdi,smej un vīpsnā,pretim neviens nerunās un neraudās.
  • Kristīne Prūse

   Kristīne Prūse

   Tiešām?Un tad,ja pakalpojums ir zemas kvalitātes,tad par to nav jāziņo?
 • Inese Paegle
  +12 +12 0

  Inese Paegle

  Tam tiešām ir pienākusi kkāda robeža! Cik nojaušu, tad alga viņiem ir ļoooti laba, bet pasažieru vietā šķiet, ka ved malku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!