Sūdzību dēlis: Vai tiešām “Pašvaldības policijas” aplikācija ir tikai dekorācija Jūsu viedtālrunim?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Vai tiešām “Pašvaldības policijas” aplikācija ir tikai dekorācija Jūsu viedtālrunim?

“Labdien! Pirmkārt man patīk doma par to, ka iedzīvotājiem ir iespēja lejupielādēt aplikāciju “Rīgas pašvaldības policija”. Manuprāt, tā ir ātra un efektīva saziņas un informācijas nodošana atbildīgajām instancēm. Šodien pamanīju pārkāpumu pie lielveikala “Olimpia” un nolēmu par to ziņot RPP ar aplikācijas palīdzību.

Sākam ar to ka pārkāpējs ar BMW X5 spēkratu ar valsts numura zīmi KR-9721 iebrauca zem aizlieguma zīmes, jo tur var iebraukt tikai ar Taksometru. Turklāt novietoja savu transportlīdzekli uz gājēju daļas un devās pusdienot…

Vēlējos taisnību, jo zīmes attiecas uz visiem, nevis tikai uz zemāko slāni, līdz ar to, vēlējos nosūtīt informāciju ar foto uz RPP. Mani pārsteidza jau fakts, ka aplikācija vēlas izmantot Jūsu atrašanās vietu pat ja aplikācija ir izslēgta, bet tas neattiecas uz šo lietu.

Nobildēju pārkāpumu un aprakstīju situāciju nospiedu pogu sūtīt un nekas tālāk arī nenotika. Aplikācija rāda, ka bilde tiek sūtīta un stāv uz 0%. Mēģināju gan caur Wi-Fi gan LTE, bet nekā!

Vai tiešām šī aplikācija ir tikai dekorācija Jūsu viedtālrunim?? Neievieš nekādu drošību un sazināties kā redzams nav iespējams. Vai varu vērsties pie Jums, lai noskaidrotu kas par lietu?”

Iesūtīja: Artūrs

Foto