Sūdzību dēlis: Vai tiešām 1. septembrī pašvaldības policijai bija jāapbraukā visu skolu pagalmi pilsētā un jāuzliek vecākiem sods?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Vai tiešām 1. septembrī pašvaldības policijai bija jāapbraukā visu skolu pagalmi pilsētā un jāuzliek vecākiem sods?
Evija Trifanova / LETA

“Labdien! Atbraucu 1. septembrī ar mašīnu uz savu skolu – PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolu, kura ir valsts līmeņa skola, un tajā mācās bērni no visas Latvijas un pat ārzemēm.

Protams, mazajā stāvlaukumā nebija pietiekami daudz vietas visām vecāku mašīnām, tāpēc atstāju automašīnu uz iebraucamā ceļa malas, nekādus apstādījumus nemanīju, zāle arī tur īsti neauga un dzelzsbetona bluķi stāvēja no ceļa tādā attālumā, ka tur mierīgi varēja atstāt mašīnu.

Pieņēmu, ka mašīnu tur var novietot, ja jau es nevienam netraucēju un bluķi arī man netraucēja šādi rīkoties. Beidzās mans pēdējais 1. septembris, saņēmu stundu sarakstu, bet, nonākot lejā pie mašīnas, izrādījās, ka tas nebija vienīgais, ko šajā īpašajā svētku dienā saņēmu – automašīnas stiklā mani gaidīja “diploms” par skaisti “noparkotu” mašīnu 30 eiro vērtībā.

Vai tiešām 1. septembrī pašvaldības policijai jāapbraukā visu skolu pagalmi pilsētā un jāuzliek vecākiem sods savu bērnu svētku dienā, jo loģiski, ka visas mašīnas skolas pagalmā nesatilps.

Kā arī vēlējos piebilst, ka šis nav pirmais gadījums, kad pašvaldības policija šo laukumu apmeklē. Ikdienā gan neesmu manījusi viņu apciemojumu, bet, kad skolā norisinājās starptautiskais konkurss stīgu instrumentiem, viņi arī laipni mūs apciemoja un apbalvoja konkursantu vecākus un skolotājus ar tādiem pašiem diplomiem.”

Iesūtīja: Sabīne