Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Sveiciens!  Vakar (9. maijā!) Rīgas ielās pamanīju glaunu auto ar, maigi izsakoties, savdabīgu numurzīmi, proti, 999 CCP, bez jebkāda valsts numurzīmes standarta marķējuma (LV). Vai tas tiešām ir atļauts?

Vai tas tiešām ir atļauts? Rīgas ielās pamanīju glaunu auto ar, maigi izsakoties, savdabīgu numurzīmi

Iesūtīja: Baiba

11 komentāri

11 komentāri

 • par maksu var

  par maksu var

  likt kādu numuru grib. Kautvai kakitis, musina uc. :D csdd ir tāda iespēja tik maksā laikam bikiņ dārgi.
 • elementāri

  elementāri

  vispār jau c latviski ir cē nevis s! krievu valodā c ir s, bet ne Lv.
 • edgars

  edgars

  ja kadam ccr miglo acis tad tas nav padomju savienibas ,saisinajums istais butu cccr
 • Alberto
 • kisj

  kisj

  Man ir jautājums Baibai. Vai esi kādreiz bijusi ārpus Latvijas robežām, piemēram, Igaunijā? Šajā bildē redzu vecā tipa Igaunijas numura zīmi, cik zinu, tādas Latvijā nav aizliegtas.
 • ilze

  ilze

  Es arī šito nummuru Rīgā esmu manījusi. Tas ir LV nummurs. Kāpēc tādus ļauj likt, nezinu. Daugavpilī ir SIA "CCCP" un nekas :)
 • Pff
 • Olga

  Olga

  Anglijai var tiešām nebūt, bet ir arī citas valstis kur nav tik uzkrītošs piederības simbols, ja nemaldos vecās Horvātijas numurzīmes tādas. Nevaru atvērt bildi lai izpētītu tuvāk šo zīmi bet nelegāli tas nav
 • Desa
  • 2R

   2R

   Anglijā arī ir valsts marķējums GB uz zilā fona , vispārēja vienota EU, un visur ir jaunie numuri ar zilo svītru un vecie, piemēram Latvijā labā pusē uz balta fona latvijas karogs, kas vien nemaz tik reti nav sastopams. Vienīgais ja ar veco numuru izbrauc ārpus valsts tad jābūt aizmugurē ovālai bļaškai ar valsts identifikāciju, kas arī ir standarta lieluma. Ja tāda nav tad tas ir pārkāpums, cik nu es atceros tos cssd noteikumus
 • Gunis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!