Sūdzību dēlis: Vai tas ir pieļaujams, ka degviela tiek izpirkta kā kefīrs vai maize veikalā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

39 komentāri
Vai tas ir pieļaujams, ka degviela tiek izpirkta kā kefīrs vai maize veikalā?

“21. oktobrī Skrundas degvielas uzpildes stacijā”Latvijas nafta” plkst. 13.00 vajadzēja uzpildīt mašīnu. Pārdevēja paziņoja, ka degviela nav un būs tikai pēc pāris stundām. Tā ir Skrundā vienīgā degvielas uzpildes stacija.”

“Mašīnas kompis rādija, ka degviela pietiks tikai 20 km, bet Kuldīga ir 37 km attālumā. Man bija ilgi gaidīts pieraksts pie ārsta plkst. 14.30, nevarēju atļauties gaidīt 2 stundas, kamēr atvedīs degvielu.

Uz jautājumu darbiniekam, ko jūs man iesakāt darīt?Atbildēja, ka bija taču brīvdienas, degviela tika izpirkta. Ārsts nokavēts. Labi, ka līdz mājām bija 7 km.Vai tas ir pieļaujams, ka degviela tiek izpirkta kā tāds kefīrs vai maize veikalā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Dace.