Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien. Šādu skatu ļoti bieži var redzēt Ventspilī pie B/D “Bitīte”, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks D. Ošenieks regulāri novieto transportlīdzekli invalīdiem paredzētajā stāvvietā. Vai “morālais kroplis”?”

Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks regulāri novieto auto invalīdu stāvvietā!

Iesūtīja: Ventis

Foto

2 komentāri

2 komentāri

 • varde

  varde

  Nemaz nerunājot par faktu, ka brauc ar pašvaldības auto privātām vajadzībām. Tāpat kā Vītoliņš. Pēc tam ceļa zīmē uzrakstīs, ka braucis uz tikšanos ar vēlētājiem. Ne tikai morālais kroplis, bet arī zaglis.
 • Nesaprotu

  Nesaprotu

  Cik bieži nenākas redzēt kā pilnas invalīdu stāvvietas ar tādām glaunām mašīnām. Tikai nevienai nav speciāla kartiņa, kas jāliek logā. Man kā 1ās grupas invalīdam nākas mašīnu novietot sazin kur..
  Uzskatu, ka to vajadzētu kādam uzraudzīt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!