Sūdzību dēlis: Vai “Mikroautobusu satiksme” nevar kontrolēt šoferus, lai ievērotu sarakstā minētos laikus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Vai “Mikroautobusu satiksme” nevar kontrolēt šoferus, lai ievērotu sarakstā minētos laikus?
Edijs Pālens / LETA

“Labdien! Ikdienā, lai nokļūtu uz darbu no Ziepniekkalna uz centru, izmantoju “Rīgas Mikroautobusu satiksmes” pakalpojumus. Konkrētāk, 233. mikroautobusu. Ātrāk, ērtāk un patīkamāk.

Darba dienās viss kā nākas, “mikriņš” pārsvarā pieturvietās pienāk laikus, dažreiz pāris minūtes aizkavējas. Bet…, ja nākas braukt svētdienās, oi, vienalga svētki vai parasta svētdiena, rīts (no plkst. 8.00) vai pēcpusdiena (no 16.40) pusstunda jāgaida, līdz kāds no 233. mikroautobusiem parādās pie apvāršņa, bet sarakstā minēts, ka ik pēc 10 min kursēs.

Un tā jau kuro svētdienu – vienalga uz vai no centra!!!

Vai tiešām “Rīgas Mikroautobusu satiksme” nevar kontrolēt savus šoferus, lai kaut cik ievērotu sarakstā minētos laikus? Ja nē, tad varbūt vajag pakoriģēt svētdienu/svētku dienu sarakstu, lai nemaldinātu cilvēkus!”

Iesūtīja: Inese