Sūdzību dēlis: Vai likumi visiem nav vienādi? Man uzliek sodu, bet policijai ne!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai likumi visiem nav vienādi? Man pāris nedēļas atpakaļ uzlika 30 eiro sodu, jo nebiju logā ielicis pulksteni par stāvēšanas laiku!”

Vai likumi visiem nav vienādi? Man uzliek sodu, bet policijai ne!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Policijai arī nav! Man ir sods, viņiem nav. Pašvaldības policisti paši ir likuma pārkāpēji!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.

19 komentāri

19 komentāri

 • Viesis

  Viesis

  Ja blakus ir vesels stāvlaukums policijas auto, tad es nesaprotu, kādēļ tas auto jātur cita stāvlaukumā? Burtiski 10.metru attālums.
 • Baiba

  Baiba

  Ja tev butu policista forma tad tu butu vients,bet tev nav tatad jus nesat vienadi.viniem ir atlautiba formas baigie varoni.
 • Ha
 • Liepa Jānis
  +14 +14 0

  Liepa Jānis

  34. Transportlīdzekļu vadītāji, kuru transportlīdzekļiem ir speciāls krāso­jums un piešķirts operatīvo transportlīdzekļu statuss, bez iedegtas mirgojošas zilas bākuguns un bez ieslēgta speciāla skaņas signāla nedrīkst pārkāpt šo noteikumu prasības, izņemot šo noteikumu 121.4., 121.6., 121.7., 121.9., 121.10., 121.11., 121.12., 122.2., 122.3., 122.4. un 292.15. apakšpunktā minētos aizliegumus, un tiem ir atļauts braukt pa pasažieru sabiedriskajiem transport­līdzekļiem paredzētajām joslām. Jautājumi vēl ir??
  • Agnese Cekuliņa

   Agnese Cekuliņa

   Liepa Jānis Man ir jautājums- vai pats esat izlasījis punktus, ko uzrakstījāt? Ja jā, tad lūdzu apgaismojiet mani. Pati personīgi neatradu punktu, kas atļautu nenorādīt stāvēšanas laiku. To, ka operatīvais transports var stāvēt uz ietvēm un sazin vēl kur, kur mirstīgie nedrīkst, nenozīmē, ka viņiem nav jāpilda likumā noteiktais par stāvēšanas laika norādīšanu stāvvietā. Manuprāt, ja OP transports būtu atstāts kādā no Cityparks vai citu kompāniju stāvvietās ar nenorādītu laiku, viņiem būtu vienalga ir vai nav operatīvais transports- neievēro stāvvietas noteikumus- saņem sodu.
  • Liepa Jānis

   Liepa Jānis

   Agnese Cekuliņa kad operatīvais transports steigsies pie jums tad sapratīsiet 😊 nenovēlu to Jums
  • Vārds

   Vārds

   Un kur ir precīzi tas punkts kurš ļauj pārkāpt? Iekopēji blāķi kas neatbilst situācijai.
  • Vārds
 • Oskars Kokņevičš
 • Didzis Rusmanis

  Didzis Rusmanis

  Uz doto brīdi tas neskaitās operatīvais transports, atliktu viņam ieslēgt zilad bākugunis un tad viņi drīkst pārkāpt stāvēšanas un apstāšanās noteikumus.
  Likumi ir rakstīti visiem, bet diemžēl jāievēro tikai iedzīvotājiem.
  • Liepa Jānis

   Liepa Jānis

   Didzis Rusmanis atver ceļu satiksmes noteikumus pirms internetā ieraksti muļķības.. Ja neizni neraksti... Tātad atveram Ceļu satiksmes noteikumus.
   34. Punkts Transportlīdzekļu vadītāji, kuru transportlīdzekļiem ir speciāls krāso­jums un piešķirts operatīvo transportlīdzekļu statuss, bez iedegtas mirgojošas zilas bākuguns un bez ieslēgta speciāla skaņas signāla nedrīkst pārkāpt šo noteikumu prasības, izņemot šo noteikumu 121.4., 121.6., 121.7., 121.9., 121.10., 121.11., 121.12., 122.2., 122.3., 122.4. un 292.15. apakšpunktā minētos aizliegumus, un tiem ir atļauts braukt pa pasažieru sabiedriskajiem transport­līdzekļiem paredzētajām joslām.

   Apskati pārējos punktu lai nesanāk blamēties pa Facebook..
  • Edgars Ozols
  • Aigars Leitlands
 • Juris Kante

  Juris Kante

  Aizbāz vienreiz aiz auss, ka policijai ir operatīvais transports, kas tev nav.
  • Jānis Odziņš

   Jānis Odziņš

   Juris Kante slikti zini likumus. Likumā ir skaidri pateikts, ka operativais transports ir tad kad ir ieslektas bakugunis. Šajā gadijumā policijas auto ir tāds pats kā visi citi auto🤦‍♀️
   • Nav gan

    Nav gan

    Tā fan vairs nav. Jau vairākus gadus nevajag ieslēgtas bākugunis, lai pārkāptu stāvēšanas noteikumus
   • Ilgvars Bērziņš

    Ilgvars Bērziņš

    Jānis Odziņš, slikti zini likumus.
  • Liepa Jānis

   Liepa Jānis

   Jānis Odziņš un tu zini labāk? Nesanāks, tev nogudroties te..
  • Kuņģis

   Kuņģis

   Operatīvais vai ne maksas stāvvietā nemaksājot ir izspiešana un līgumsodi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!