Sūdzību dēlis: Vai atkritumu izvešanas mašīnas drīkst traucēt naktsmieru?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā jau zināms Rīgas iedzīvotājus satrauc naktīs ķērcošo kaiju klaigas, bet tur īsti neko nevar padarīt. Taču kā ir ar naktīs un agros rītos traucējošām atkritumu mašīnām? Vai tās pēc likuma drīkst traucēt naktsmieru?”

Vai atkritumu izvešanas mašīnas drīkst traucēt naktsmieru?

“Cik man bija iespējams atrast, tad dažas atkritumu izvešanas firmas savās mājaslapās ir norādījušas, ka plkst. 8:00 mašīnas uzsāk savu maršrutu, taču pieredze rāda ko citu. Tās sāk savu darbu, cik piefiksēts, jau 5:00 no rīta. Un nepietiek, ka tā ir viena mašīna, bieži vien viņas vienā vietā brauc vairākas reizes, tikai mainās firma. Un ne jau tikai vienu dienu nedēļā šādi, bet gan krietni biežāk. Saprotu, ka atkritumus vajag izvest, taču vai tas nebūtu jādara laikā, kad tas netraucē iedzīvotājiem gulēt?

Manā situācijā mašīnām līdz konteineriem ir jābrauc kādi 50 metri atpakaļgaitā – ir pīkstošais signāls, tālāk arī konteineru tukšošana nav klusa, viss kratās un grab. Mani tas ļoti satrauc, jo šādi tiek traucēts mans miegs, līdz ar to arī dienas kvalitāte. Vai atkritumu izvešanas mašīnas drīkst traucēt iedzīvotājiem gulēt 5:00/6:00 no rīta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vēlas noskaidrot Elīna.

14 komentāri

14 komentāri

 • Guntis Ozols
 • Dace Zumenta

  Dace Zumenta

  Un ja dzērāji traucē nakts mieru tas ir normāli bet vnk mašīna tas ir kaut kas unikums.
 • Juliette Fox
 • Daina Lācīte

  Daina Lācīte

  Naktī traucē - vilcieni, trolejbusi, tramvaji, kravas auto, moči bez izpūtējtrubām, skaļa mūzika, kur pa naktīm tusē jaunieši vai piebraucošie auto, kur dārd skaļa mūzika... velns, lai parauj tādu dzīvi... laikam jāiet mežā dzīvot... 🤡
 • Labs jautājums

  Labs jautājums

  Mani arī tas interesē! Svedienas dienā 6.30 visa maja augšā! Arī ar aizvertu logu var lieliksi dzirdēt! Reiz uzdevu šo jautājumu Nilam Usukovam, bija kādu labu laiku pēc tam klusums un miers, bet šorīt atkal jau sākas! Un ja man tā ir vienīgā brīvdiena? Ja es tik agri ieslēgtu mūziku policija būtu ka likts klāt! Vai tiešām jābūt tādai vissatlautibai un iedzīvotāji ir pēdējā vietā?
 • Niks Luika
 • Aivix Junior
 • Inga Staņeviče
 • Jānis Stūrmanis
 • Misene

  Misene

  Atkritumu apsaimniekotāji visā Rīgā darbu uzsāk 05:00 un beidz 23:00.
  Ja tik ļoti traucē tavu sūdu izvešana, tad runā ar ēkas apsaimniekotāju un tvertnes pārvieto tuvāk galvenai ielai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!