Sūdzību dēlis: Uzskatu, ka Pašvaldības policija man piemērojusi nepamatotu sodu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Uzskatu, ka Pašvaldības policija man piemērojusi nepamatotu sodu.”

Uzskatu, ka Pašvaldības policija man piemērojusi nepamatotu sodu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Apstrīdot sodu, uzdevu jautājumu, kura no zīmēm (aizlieguma) attiecas uz manis novietoto auto, ja esmu no Skolēnu pils sētas izbraukusi un auto novietojusi brauktuves labajā pusē?

Atbilde bija ļoti gara, un sapratu, ka man jāapskrien viss Barona un Brīvības ielu rajons, apskatot zīmes, tad es varu izdomāt, kuras no tām attiecas vai neattiecas uz mani.

Es uzskatu, ka neesmu pārkāpusi neko un man nav jāskrien pa rajonu, ja es izbraucu no sētas un novietoju auto, kur nav izvietota aizlieguma zīme,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jolanta.

5 komentāri

5 komentāri

 • Jolanta
 • Emilija ExSaukuma

  Emilija ExSaukuma

  Kam kam...protams policijai..netici uzprasi policijs
 • Eva Pastore

  Eva Pastore

  Savā laikā tiesājos ar pašvaldības policiju,jo pats policijas darbinieks ceła zīmēs saputrojās un uzlika man sodu! Uz lūgumu anulēt soda kvīti- saņēmu atbildi-sniedzat prasību tiesā! Tā arī darīju un tiesu vinnēju!
  Secinājums- personas nejēdzot likumus,sastādot soda kvītis,sabojā cilvēkam dienu un vēl noteiktu laika posmu tiesājoties!
 • Jānis Albertiņš

  Jānis Albertiņš

  :D tad jau pie katras iebrauktuves jābūt zīmēm. Mums nu gan būtu pilsēta vienās zīmēs.

  Princips vienkāršs - ja iebrauci, tad tev ir jāzina, zem kādām zīmēm iebrauci. Ja neatceries, tad pārbaudi. Nekādam kvartālam apkārt nebija jāiet. Uz abām pusēm pārdesmit metri un zīmi var apskatīt.

  https://goo.gl/maps/nE4wsSU1wx9mC8sb9

  Tā pati iela, tikai 10m atpakaļ.
  • Jānis Albertiņš

   Jānis Albertiņš

   Vēl man patīk aizkrāsotās numura zīmes, bet protokolā gan piemirsts aizkrāsot :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!