Sūdzību dēlis: Uz mājas rakstīts privātīpašums, bet visu Lieldienu laiku bija redzama “Rīgas namu pārvaldnieka” buss!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Uz mājas rakstīts privātīpašums, bet visu Lieldienu laiku bija redzama “Rīgas namu pārvaldnieka” buss!

“Labdien! Rīgā, Braslas ielā 53, uz mājas rakstīts privātīpašums. Jau labu laiku vakaros, arī visu Lieldienu laiku bija redzams “Rīgas namu pārvaldnieka” buss. Jautājums viens, kā var tā braukāt uz darbu no darba ar darba auto?

Par kādu naudu tiek lieta degviela un kas maksā par amortizāciju, ja pēc darba vajadzībām izmanto auto?”

Iesūtīja: Ieva

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ieva
  +24 +23 -1

  ieva

  Ievai neskauž,Ievai ir savs auto,bet Ievai pieriebusies RNP nekaunīgā visatļautība,jo no mums RNP iekasē lielas naudas summas,gan par īri,gan piespiedu zemes nomas maksu.Pretīm mēs nesaņemam adekvātu pakalpojumu.Arī šī busa vadītājs barojās no mūsu kopējā galda,gan auto remontē no mūsu maksātās naudas! Šodien busa vairs nebija,pārbaudīsim pazemē vai nav paslēpts!!!
 • VAU
  +23 +22 -1

  VAU

  Ar darba auto braukā uz mājām uz darbu par mūsu maksāto naudu ko mēs maksājam RNP!!!!! Gan kāds painteresēsies,kā viss īstaenībā ir!
 • ...
  +15 +15 0

  ...

  ...:)))) nestreso punktiņ,ja tas tevi neskartu,tad tāds cepiens nebūtu un par manu naudu un citu tautiešu naudu bērnu uz dārziņu vai skolu nav jāved,priekš tam ir savs personīgais auto!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl