Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Katru rītu uz Vanšu tilta sastrēgumā tiek mākslīgi radītas trīs joslas divu joslu vietā. “Sēžot” sastrēgumā tilta vidū, ir jūtama tilta vibrācija un šūpošanās. Cik tas ir droši?” nobažījusies “Bez Tabu” skatītāja.

Trīs mākslīgas joslas uz Vanšu tilta

“Otrkārt, gadījumā, ja ātrai palīdzībai, ugunsdzēsējiem u.c. operatīvajam transportam būtu jātiek garām šīm trim joslām, jautājums – kā?”

16 komentāri

16 komentāri

 • Pāķis

  Pāķis

  Pret šūpošanos ir jānomaina amortizatori uz svaigākiem, un pret vibrāciju vēlams veikt dzinēja remontu. Ceru ka nākamā sūdzība nebūs ka zeme dreb uz valdemāra ielas jau tuvāk darbam.
 • baaccc....

  baaccc....

  Ooooo, es ari braucu katru dienu un stukoju cik gan tam tiltam nestspeja, kura bridi iegazisos kaa Lacplesis Daugava. Plusam vel chupa lohi doma, ka piebraucamais cels ir atseviskja josla un ir tadas pasas tiesibas braukt, kaa tiem kas jau ir uz tilta. Mierinajums vien, ka otra puse parasti nav tik pilns, tad teoretiski varetu braukt ari cetras rindas...hahahah
 • baaccc....

  baaccc....

  Ooo, es ari braucu katru ritu un domaju cik diez tam tiltam ir nestspeja, kura bridi iegazisos ka Lacplesis Daugava. Plusam kaudze ar lohiem, kas doma, ka tilta piebraucama josla ir atseviskja tresa josla. Vienigais mierinajums, ka otra puse nav tik pat pilna, tad teoretiski varetu ari braukt chetras joslas.....hahah
 • Santa Gāršniece

  Santa Gāršniece

  Nesaprotu, kuram tas var traucēt? Tikai lauku pāķim vai sterili pareizajam latvietim, kuram tikai pasūdzēties. Policija, ātrie, gandrīz visi tā brauc sastrēguma stundās. Nekad nebiju lasījusi šo sadaļu. Ārprāc, attopieties vai nošaujieties. Kā var par visādiem niekiem sūdzēties.
 • IBIS

  IBIS

  Bus kadu reizi jaatbrauc ar smago tehniku.Tris joslu vairs nebus.
 • mar4ello

  mar4ello

  Viss normāli funkcionē,līdz negadās ceļā kāds;alnis; te taču nav 3 joslas un brauc pa tilta vidu.
 • Mārtiņš Vīksne

  Mārtiņš Vīksne

  Nepagāja ne 10 gadi ka pamanīja..aleluja!Tā tik ir Tēma!!!!
 • Konfūcijs
 • Aigars Pilsētnieks

  Aigars Pilsētnieks

  Šodien ap 10 braucu pāri pats brīnijos 2 joslu vietā brauc 3. Domāju vai es nemāku braukt vai citi.
 • Jānis Bērziņš

  Jānis Bērziņš

  Pilnīgi normāla parādība! Ko cilvēki var tik bieži bļaut par šādām situācijām bet klusēt, piemēram, par 3 luksoforiem uz Krastmalas?? Turklāt uz vantinieka tāpat operatīvie atdursies pret nogriezienu uz pils pusi...
  • Es

   Es

   Atdursies jo RS autobusi uzskata ka var braukt pa labo un tad galā mēģināt līst atpakaļ
  • Kā tad

   Kā tad

   Tilta pārslodze manuprāt ir daudz nopietnāka problēma par 3 luksoforiem, ne? Jeb īsa atmiņa te kādam?
  • Ilze Jaungaile
  • Jānis Bērziņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!