Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šo piefiksēju pirmdienas rītā. Nezinu, ko ar to visu vēlos pateikt, bet mani pārsteidz, ka šādi tiek “noparkoti” automobiļi!

Trakajiem pieder pasaule! Kā ir jāvada automašīna, lai šādi “noparkotos”?

Es saprotu, ka visādi var gadīties un noteikti tas nav darīts apzināti, bet, kāds iemesls, ka tā automašīna stāv ceļa malā, neviens viņu nesavāc?

Man šī situācija liekas varen dīvaina! Pat nezinu, ko lai domā!”

Iesūtīja: Gintis

Foto

22 komentāri

22 komentāri

 • wth

  wth

  Fizika ir nozīmīga zinātne. Es esmu nolicis mašīnu uz jumta, braucot ar 70 km/h, izārdot visu priekšu, jumtu un vadītāja puses sānu. Tā ka, uzbraukt uz štrunta apmales pie ~2 tonnām gadījumā ja, piemēram, no blakusjoslas pēkšņi mācas virsū smagais vai plīst riepa - nav nekādu pārsteigumu.
 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Labi, ka cilveki necieta! 😊 Tos blekus jau sataisis!
 • Maira Zlemete

  Maira Zlemete

  Tas jau Ainas Poišas vāģis. Par šo viņa visticamāk nevēlas parunāt 😁
 • Anda Poteškina

  Anda Poteškina

  Īstā vieta šajā dēlī avārijai😂,kur te ir sūdzība?
 • Keitija Janevica
 • vau

  vau

  Dāmīte ar sirmām matu saknēm apgalvo,ka brauca uz 40km.st un pārlidoja pāri augstajai apmalei un pakārās uz margas.Nu neticu,ka brauca uz 40km.st.Par ātruma pārkāmšanu un satiksmes neievērošanu braucot pa sliedēm,tiesības nost!!!!!!
 • Kaspars Kārkliņš
 • Es
  • vau

   vau

   Es par to pašu,visi plūst plūsma un uzrodās tādas poišas kurām jātriecās garām,pa sliedēm.Ja nemaldos tur zīme stāv,ka pa sliedēm braukt aizliegts!!!!!!!
 • Edgars Freibergs
 • Pēteris Upīte

  Pēteris Upīte

  Slapjas tramvaja sliedes kombinācijā ar bruģi ir sliktāk par tīru ledu... Pašam līdzīgi gadījās Viesturdārzā attapties, kad uzbraucu uz Eksporta ielas tramvaja sliedēm sāka nevadāmi slīdēt...
  • kristaii

   kristaii

   Cienītais, Pēteri Upīte, ko tad Jūs un Poiša darīsiet ziemā uz patiešām tīra ledus un sniega?
   • sp

    sp

    Viņi tad stums auto,jo ziemā toč ir slidens:))))
  • Ieva Ieva Ieviņa

   Ieva Ieva Ieviņa

   tur ja nemaldos apdzīt pa sliedēm aizliegts un nav ko skriet,ja nemāk savaldīt auto.40km.st tā nevarētu pārlidot pāri tai augstajai apmalei un pakārties uz margas!!!!
  • Pēteris Upīte

   Pēteris Upīte

   Tur pietiek nejauši uzraut uz tās sliedes izvairoties no iesēdumiem, jebšu bedrēm bruģa segumā. Sliedes tur ir ~2-4 cm virs bruģa izlīdušas... Bet protams lēnajiem divplākšņiem vienmēr taisnība - nav ko skriet... Kur tie ātri tikuši, kur lēnie palikuši un tā joprojām... Vispār iesaku aizbraukt uz drošas braukšanas poligonu un ar savu mašīnu izbaudīt, ko nozīmē pēkšņa sānslīde pie 30km/h. Bikses vat sanākt mazgāt pirmajā momentā, jad attiecīgās iemaņas vēl nav noslīpētas... Tici man, arī ar 40km/h var tādus trikus uztaisīt, ka maz neliekās...
  • Aldis Liepins

   Aldis Liepins

   ...brauc ar atļauto ātrumu.vai skaties pēc situācijas.viss būs O'key
  • Ojars Der
  • Pēteris Upīte

   Pēteris Upīte

   Lai Jums visiem nekas negadās... Mieriņš ar Jums...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!