Sūdzību dēlis: Tikai pēc policijas ieraudzīšanas skolotāja sākusi bļaut, lai visi bērni piesprādzējas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saņēmu satrauktu telefona zvanu no mana bērna! Bērna klase šorīt no skolas (dzīvojam Pierīgā) dodas uz Rīgu ar skolas autobusu. Pa ceļam viņus šokēja tikko notikusi avārija uz A7 šosejas ar vienu bojāgājušo.”

Tikai pēc policijas ieraudzīšanas skolotāja sākusi bļaut, lai visi bērni piesprādzējas!
PIXABAY.COM

“Tas, protams, ir ļoti nepatīkami, taču mani pārsteidza tas, ko bērns stāstīja tālāk!!! Tiklīdz skolotāja esot ieraudzījusi avāriju un policijas auto, sākusi bļaut, lai visi bērni piesprādzējas!

Kā lai to saprot? Bērni nepiesprādzējās? Kurš atbild par bērnu drošību? Kā man kā vecākam justies droši? Vai jānotiek skolas autobusu avārijai, lai skolotāji uztvertu drošības pasākumus par obligātiem?”

Pievienot komentāru

0 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!