Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Saskāros ar problēmu, ka saņēmu sodu par auto novietošanu Rīgas centrā, B zonā, ko apsaimnieko “Rīgas satiksme”. Mana pirmā doma, tur novietojot auto, bija – “ir taču svētku diena”, pareizi? Nepareizi, “Rīgas satiksme” izmanto nepilnību likumā un ar cilvēku dezinformācijas palīdzību čakli (05.05.) visiem “izdalīja” sodus.

Tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru! Sods svētku dienā!

Saskaitīju tiešām ĻOTI daudz auto ar kvītīm logos. Sazvanījos ar viņiem, dabūju paskaidrojumu, ka, tā kā šodienas darba diena ir pārcelta uz trīspadsmito maiju, tā sestdiena ir pārcelta uz šodienu, un viss darbojas pēc sestdienas tarifiem.

Labi, sods vien 17 eiro, no samaksas man neizdosies izvairīties, taču tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru. LRPV mājaslapā pie oficiālajām svētku dienām ir pieskaitīts arī 5. maijs ar paskaidrojumu, ka darba diena ir pārcelta uz nākamo sestdienu, bet nekur nav teikts, ka sestdienu pārceļ uz šodienu.

Tāpēc RS šo patiesību piepušķo klāt, uztaisa rakstus, kur “pabrīdina” pilsētniekus un absolūti nekur šos rakstus neizplata, ne Rīgas ielās, ne ar mediju palīdzību.”

Iesūtīja: Artis

Foto

5 komentāri

5 komentāri

 • eldara

  eldara

  rigas mikroautobusu satikxmee shoferi ir slepkawas, jo gandriiz no sita klientu!!! par to rms wadibai ir dzili pajaat!! kura pie tam uzpeerk, ir aizdomas, uzpeerk ptac. jo sudzibas mistiski ""pazuud"".
 • hugo

  hugo

  tik nevajag d..rst par R. satiksmi--!! par to kā valdība kāš tautu .policijas reket fotoradari,kuri domāti vienīgi naudai u.t.t par to negribat papļūtīt??jeb tik kā žultaini letišbauri pret krieviem >???
  Vienkārši--ja kādam nepatīk Rīgas satiksme ,var iet kājām vai braukt ar taksi ,skaidrs??:):)DD
  • Guncha

   Guncha

   Tu laikam nesi īsti galvā vesels kurš tev traucē ievērot atļauto ātrumu pie fotoradariem
 • Rīdzenieks

  Rīdzenieks

  https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/1-maija-paredzetas-izmainas-sabiedriska-transporta-autostavvietu-un-klientu-apkalposanas-centru-darbiba/

  Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 1. maijā un 4. maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

  Šeit viss ir rakstīts, ka tikai 1.maijā un 4.maijā ir bezmaksas.
 • 123

  123

  Skaties, no kuras puses katram izdevīgāk. Svētku dienas - sarkanie datumi, kad stāvvietas arī ir par brīvu. Nav jau visai grūti pirms tam piezvanīt un painteresēties, kādi nosacījumi konkrētajā dienā būs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!