Sūdzību dēlis: Tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru! Sods svētku dienā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru! Sods svētku dienā!

“Labdien! Saskāros ar problēmu, ka saņēmu sodu par auto novietošanu Rīgas centrā, B zonā, ko apsaimnieko “Rīgas satiksme”. Mana pirmā doma, tur novietojot auto, bija – “ir taču svētku diena”, pareizi? Nepareizi, “Rīgas satiksme” izmanto nepilnību likumā un ar cilvēku dezinformācijas palīdzību čakli (05.05.) visiem “izdalīja” sodus.

Saskaitīju tiešām ĻOTI daudz auto ar kvītīm logos. Sazvanījos ar viņiem, dabūju paskaidrojumu, ka, tā kā šodienas darba diena ir pārcelta uz trīspadsmito maiju, tā sestdiena ir pārcelta uz šodienu, un viss darbojas pēc sestdienas tarifiem.

Labi, sods vien 17 eiro, no samaksas man neizdosies izvairīties, taču tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru. LRPV mājaslapā pie oficiālajām svētku dienām ir pieskaitīts arī 5. maijs ar paskaidrojumu, ka darba diena ir pārcelta uz nākamo sestdienu, bet nekur nav teikts, ka sestdienu pārceļ uz šodienu.

Tāpēc RS šo patiesību piepušķo klāt, uztaisa rakstus, kur “pabrīdina” pilsētniekus un absolūti nekur šos rakstus neizplata, ne Rīgas ielās, ne ar mediju palīdzību.”

Iesūtīja: Artis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl