Sūdzību dēlis: Taksometra šoferi nesaprot latviešu valodu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pasūtot taksi no “Bolt” saskāros ar ļoti nepatīkamu gadījumu. Skatos, ka vadītajs nevis brauc uz Gaiļezera slimnīcu, bet braukā gar ezeru Gaiļezerā.”

Taksometra šoferi nesaprot latviešu valodu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Zvanot vadītajam, viņš man anglu valodā atbild, ka nerunā latviski un nesaprot latviešu valodā. Likums paredz, ka vadītājam jabūt latviešu valodas zināšanām un 3 gadu stāžam Latvijā, kā autovadītājam.

Sanāk,ka viņus nelikumīgi ņem darbā? Vadītājs nav krievu izcelsmes, nedz latviešu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inese.

79 komentāri

79 komentāri

 • Rina Bru

  Rina Bru

  Bet šis vadītājs ir gasterbaiters no Kazahstānas. Un viņš nerunā arī krieviski!! Ne angliski, ne latviski!
 • Paka

  Paka

  Tavā aplikācijā ir skaidri redzams ka pasūtīji taksi uz Gaiļezeru, t.i dīķi, nevis blakus esoso austrumu klīnisko slimnīcu bez jebkadas līdzības ar ezeru.
  Kā tu vari teikt "driver misconduct" ja to pat neesi redzējusi?
 • Padumš

  Padumš

  Par godu sūdzēšanai nomainīja bolt aplikācijas valodu, pasūtījums tika veikts angliski...
 • Jānis Ozols

  Jānis Ozols

  Pēdējās nedēļas laikā no Taxify gadījās aziāti, kuri neko latviski nespēja pateikt...
 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Un cik daudz taksometra klienti nesaprot latviešu valodu,bet visu mūžu dzīvo lv?
 • Fiksais

  Fiksais

  Lai pie mums varetu veikt tadus parvadajumus ir jaregistrejas auto transporta direkcija un jasanem aplieciba kuras sanemsanas noteikumiem ir valsts valodas zinasanas tatad dotai cilveks strada nelikumigi siet darbs darba inspekcijai
 • Oleg Jakovlev
  0 -23 -23

  Oleg Jakovlev

  Tas kas uzrakstija šito stulbumu lai pats et stradat par taksi ka tie stulbie nevar saprost parasto lietu cilveki muk projam no valsti nau kam stradat debilizms
 • Alvis Paļums

  Alvis Paļums

  Atrašanās vieta ta norādīta Gaiļezers, kas arī ir tas ezers 🤦‍♂️ Slimnīca taču saucas Austrumu klīniskās Universitātes slimnīca. Par ko brīnas tā vecene? 🤦‍♂️
 • Lāsma Eglīte

  Lāsma Eglīte

  Arī ir gadījies braukt ar šoferi, kas nesaprata ne vārda latviski, nav nekāda attaisnojuma tādus ņemt darbā. Un arī viņu veikalos, picērijās un kebabos neiepērkos, kamēr nevar atbildēt latviski, nestrādā apkalpojošā sfērā vai ņem darbā latviski runājošu darbinieku.
 • Ivita

  Ivita

  Ir zināmi taksisti no Indijas, kuriem nav ne latviešu, ne krievu valodas zināšanas, ir sliktas angļu un vēl viņi brauc bez tiesībām, jo kurš gan var iedomāties, ka taksistam varētu nebūt tiesības
  • Jānis Adijāns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!