Sūdzību dēlis: Tā organizē tramvaja plūsma par Brasas tiltu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lūk, kā tiek organizēta tramvaja plūsma par Brasas tiltu.”

Tā organizē tramvaja plūsma par Brasas tiltu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai nevar to luksaforu novietot tā, lai tramvaja otrais vagons nebloķētu brauktuvi, kamēr gaida pretīm braucošo tramvaju? Sastrēguma stundās papildus šķērslis automašīnu plūsmai!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Oskars.

2 komentāri

2 komentāri

 • tur jau vispār 2in1

  tur jau vispār 2in1

  Pirmkārt jau kārtējais satiksmes organizācijas šedevrs, jāuzsit pa plecu tiem malačiem, kas tā izdomāja un to apstiprināja, otrkārt tramvaja vadītāja sapratne kā tāda, nu nekādi taču nevar saprast, ka varētu apstāties arī pirms tā krustojuma, ja jau redz, ka tāpat sarkans tālāk priekšā.
  • Peka

   Peka

   Nu vispār tramvajs nedrīkstēja iebraukt krustojumā ja no tā nespēj izbraukt pa zaļo, neatkarīgi no satiksmes organizējošā orgāna.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!