Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nu, sūdīgi noparkoja mašīnu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Pēteris.

Sūdīgi noparkoja mašīnu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Arnolds Liepa

  Arnolds Liepa

  Ja traucē, zvani paškām, nevis kauc pa visu internetu kā maza apbižota meitenīte.
 • Alīne Grunte

  Alīne Grunte

  Tā mazā vabole pat diognāli nevienam netraucē, jo ir pietiekami maza 🤣. Atrada kam piesieties. Ja es ar savu unversāli tā būtu noparkojusies tad gan nebūtu baigi smuki, bet šeit neredzu iemeslu sūdzēties.
 • Artūrs Plūmītis

  Artūrs Plūmītis

  Vakar bija pa vecu gaļu, ko nopērk. Jo cilvēks, bija pietiekami izklaidīgs un neredzēja datumu.
  Tagad šis.
  Man laikam taisnība, mūsdienās visi ir gatavi uz visu, lai tik tiktu pamanīts 😂
 • Sabīne Grobiņa
 • Marija
 • hmmm

  hmmm

  Uzmanības trūkums? Pats savu mašīnu nofočē un liek sūdzību dēlī. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!