Sūdzību dēlis: It kā maksas stāvvieta, bet nav aparāta, lai izņemtu biļeti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Brīvības ielas pašā galā pie “Drogām” ir “EuroPark” stāvlaukums, kur šobrīd nav aparāta, lai izņemtu biļeti, bet vai tas netraucē salikt sodus?!” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Diāna.

It kā maksas stāvvieta, bet nav aparāta, lai izņemtu biļeti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
3 komentāri

3 komentāri

 • Kristaps

  Kristaps

  Pretī arēnai europark stavvietā(JD). arī noņemts aparāts. Kā lai samaksā?????? Ja nav mobilly ta maksā sodu...
 • Atveriet acis!

  Atveriet acis!

  Bet ir tak noteikumi kur ir rakstīts ka apmaksāt stāvietu var tikai ar mobilly! Un Rīgā ir daudz tādu stāvietu!
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Par samaksu pacentīsies,aizliekot cedeli aiz stikla tīrītāja!😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!