Sūdzību dēlis: Šoferis, redzēdams, ka pienāca sieviete, nekādi uz to nereaģēja!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Šoferis, redzēdams, ka pienāca sieviete, nekādi uz to nereaģēja!
PIXABAY

“Braucu ar autobusu Rīga-Madona-Lubāna, kas no autoostas izbrauc plkst. 18.10. Autobusā iekāpu laikus, pirms izbraukšanas laika, taču 18:08, kad autobuss vēl stāvēja, pie autobusa pienāca pasažieri, līdz izbraukšanai palikušas vēl 2 minūtes. Durvis bija jau ciet, šoferis, redzēdams, ka pienāca sieviete, nekādi uz to nereaģēja!”

“Sieviete stāvēja pie durvīm un pieklauvēja, šoferis atvēra un aizvēra durvis viņai acu priekšā. Sieviete klauvēja vēlreiz, beidzot durvis atvērās, pasažiere nosauca, līdz kurienei viņa pērk biļeti. Uz ko šoferis atbildēja rupjā tonī: ” Kāpēc dauzi autobusu!”

Sieviete atbildēja, ka vienkārši pieklauvēja, jo šoferis nekādi nereaģēja uz to, ka aiz durvīm vēl ir pasažieri. Uz ko šoferis vēlreiz atbildēja: “Nav ko dauzīt durvis.”

Sēdēju turpat netālu, tāpēc droši varu apgalvot, ka pasažiere tiešām pieklājīgi klauvēja pie durvīm. Turklāt līdz izbraukšanai bija vēl 2 minūtes. It kā jau var saprast, ka nav nekāda lielā alga šoferim, bet vai tā var būt, ka ir pieļaujama tāda izturēšanās?”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ES
  +15 +13 -2

  ES

  Kāds sakars algai ar pienākumu izpildi???? agrāk arī domāju ka maximas kasieres saņem maz tāpēc var gruzīt virsū- nē, man pie kājas cik viņiem ir alga- es maksāju par pakalpojumu- par kur vēlos saņemt attiecīgu attieksmi
 • Liene Kristiāna Tilgase
  +9 +8 -1

  Liene Kristiāna Tilgase

  Kāds brīnums, vienreiz man ar mammu cata autobusa vadītājs parādīja vidējo pirkstu, kaut gan tas tika ziņots catai, teica,ka ar šoferi sazināsies un incidentu risinās, bet šis nejaukais vadītājs savu darbu turpina aizvien, tādiem nav vietas darbā ar cilvēkiem
 • Anastasija Peipiņa
  0 0 0

  Anastasija Peipiņa

  Ko niekoties,ir gadījumi,ka vīrs neatver durvis 10.m un viss ir ok.Tad gan neraksta komentārus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl