Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mans bērns brauca ar autobusu Rīga – Valmiera. Iekāpjot autobusā, bērns pirka biļeti ar ģimenes 3+ karti – šoferis par to izrādīja savu nepatiku.”

Šofera dēļ bērnam bail braukt ar autobusu!

“Šoferis sāka kliegt uz bērnu, lai dod precīzu naudu, uz ko bērns atbildēja, ka viņam naudas neesot. Tas šoferi dikti saniknoja, sāka kliegt, agresīvi mētāt savu kasi ar kapeiciņām un bļaut uz bērnu, kur lai viņš ņemot tos divus centus!

Kad es iejaucos un teicu, ka nevajag bļaut, šoferis saniknojās vēl vairāk, sāka braukt diezgan agresīvi. Tagad bērnam pat bail kāpt autobusā. Braucu arī šodien ar to autobusu un atkal trāpījās tas pats “jaukais vakardienas šoferītis” – pats izsita man ar ģimenes 3+ karti nepareizo biļeti un sāka bļaut, ko es nesakot, ka man atlaide pienākas. Ir ļoti nepatīkami braukt ar tādiem šoferīšiem!” pārdomās dalās Natālija.

27 komentāri

27 komentāri

 • BAURIS

  BAURIS

  Viņi tādi agrāk nebija,pienāca laiki kad pasažieri sāka prasīt biļetes ,netikai dot naudu!
 • Liga Sablovska
 • Maira Zlemete

  Maira Zlemete

  Uzēdušies uz tiem nabaga šoferiem tagad. Laikam kaut kādus bērnu nīdējus ņem tur darbā? Kad trūks šoferu un noņems maršrutus, tad atkal būs brēkšana.
  • Maris Sijats
  • Dina Ozola

   Dina Ozola

   Maira Zlemete tas, ka šoferi trūkst, nedod viņiem tiesības izturēties ar pašpasludinātu visatļautību ;)
  • Maira Zlemete

   Maira Zlemete

   Dina Ozola to pašu varētu attiecināt uz lielāko daļu pasažieru, jo sevišķi niknajām mātītēm ar bērniem. #яжемать
 • Maris Sijats

  Maris Sijats

  Ir, ir tie autobusu vadītāji tādi. Un ja viņi vēl iekož,tad 24 sāpīgas potes ap nabu jums ir garantētas. Un valsts tās nesedz. Lai pats dievs ir ar jums,un autobuss jums negadās ceļā.
  • Grāvjracis

   Grāvjracis

   Autobusa vadītājs ar humoriņu? Labāk vērojiet ceļu, ka grāvis jums negadās ceļā, citādi 24 sāpīgi lūzumi garantēti )))
   • Maris Sijats

    Maris Sijats

    Mūs tikai sudraba bultas pilnmēness naktī kaltas ņem, ne grāvis vai drosmīgais bezvārdis racējs.
  • Aigars

   Aigars

   Tieši tāpēc es neliku pēdējo kategoriju. Ciest nevaru braukt ar autobusiem un nevēlos būt tā vadītājs.
 • Nu nez...

  Nu nez...

  Nez kas noticis, pēkšņi visi šoferīši ir palikuši tik agresīvi? Vai jums vienkārši nav ko darīt un liekat visādus rakstiņus, lai citiem būtu ko pasmieties...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!