Sūdzību dēlis: Šofera dēļ bērnam bail braukt ar autobusu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mans bērns brauca ar autobusu Rīga – Valmiera. Iekāpjot autobusā, bērns pirka biļeti ar ģimenes 3+ karti – šoferis par to izrādīja savu nepatiku.”

Šofera dēļ bērnam bail braukt ar autobusu!

“Šoferis sāka kliegt uz bērnu, lai dod precīzu naudu, uz ko bērns atbildēja, ka viņam naudas neesot. Tas šoferi dikti saniknoja, sāka kliegt, agresīvi mētāt savu kasi ar kapeiciņām un bļaut uz bērnu, kur lai viņš ņemot tos divus centus!

Kad es iejaucos un teicu, ka nevajag bļaut, šoferis saniknojās vēl vairāk, sāka braukt diezgan agresīvi. Tagad bērnam pat bail kāpt autobusā. Braucu arī šodien ar to autobusu un atkal trāpījās tas pats “jaukais vakardienas šoferītis” – pats izsita man ar ģimenes 3+ karti nepareizo biļeti un sāka bļaut, ko es nesakot, ka man atlaide pienākas. Ir ļoti nepatīkami braukt ar tādiem šoferīšiem!” pārdomās dalās Natālija.

27 komentāri

27 komentāri

 • S

  S

  Nezinu par konkrēto situāciju, bet man ir viedoklis par skolēniem sab. autobusos, iznāca kādu nedēļu pabraukāt reizē no rītiem un pēc stundām-skaļi sakliedzas, visiem jādzird, ko viņi vakar darījuši, ēduši,spēlējuši, aiz katra otrā vārda rupjība,skraida pa salonu, grauž cipsus, met viens otram, aprunā skolotājus, citus pieaugušos, kuri uzdrošinājušies aizrādīt, arī šoferis dabū savu tiesu, jo ar kādam aizrādījis kaut kad, tiek apspriests un apņirgts.Ja kāds no bērniem sēž pieklājīgi, viņu rausta, apsmej.Vienu pazinu personīgi, aizrādīju, dabūju par sevi daudz ko dzirdēt.Apbrīnoju šoferus, kas to spēj izturēt un pat gadiem.Paldies viņiem par darbu!Protams, var gadīties visādi.
 • .......

  .......

  Nu nezinu,nezinu.....diezgan bieži braucu ar autobusu. Man,laikam,palaimējies,visi šoferīši cilvēki,kā cilvēki,neviens "monstrs". Nu var tā arī būt,ka tam šoferim nav ko izdot,un var sagatavot precīzu naudu biļetei. Par to bļaušanu.....ir tādi cilvēki,kuri pieraduši pie uci,puci runas veida,un ,kad cilvēks runā skaļāk,kā cilvēks radis dzirdēt,tā uzreiz bļauj.
 • Jānis Adijāns

  Jānis Adijāns

  Varbūt tādam šoferim būtu vērts padomāt par karjeras maiņu, kā piemēram pārsēsties uz fūrēm???
 • Arvis Abromovics
 • Lola

  Lola

  Nesaprotu, vai ka. Lasu 3x un brinos. Ja jau pati brauca kopa ar bernu,ko ta nepirka bileti,vai neiedeva precizu naudu.?‍♀️?‍♀️ galvenais merkis bija paklausitos,ka soferis blauj uz bernu lai pec tam par to cikstetu???‍♀️?‍♀️
 • Aisma Meijere

  Aisma Meijere

  Ir jāsaprot, ka jebkuram darbiniekam mēdz būt arī "slikta" darba diena, tas automātiski viņu nepadara par sliktu cilvēku.
  Citreiz šķiet, ka cilvēki pārāk bieži pārāk jūtīgi uzņem nevēlamas situācijas.
  Ir protams nepatīkami, bet tam jātiek pāri. Tas pats attiecas uz to bērnu; ir jāpieņem, ka dzīvē būs visādi atgadījumi; nevar pie pirmās dzīves grūtības bēgt/izvairīties.

  P.S. Es neizprotu pēdējā laika tendenci uzklupt tieši autobusa šoferiem. Kad apniks, sekos arī citas profesijas?!
  • Juta Isate

   Juta Isate

   Bērniem ir jāpierod, ka dzīvo sabiedrībā, kur pieklājība nav uzskatāma par normu? Un tad brīnās, ka bērni aug nepieklājīgi. Bērni ir tikai sabiedrības spogulis, Ja uzskatāt, ka ir normāli savu slikto garastāvokli izgāzt uz citiem, tad neapvainojaties, kad kāds bērns tikpat jauki izturēsies pret jums.
 • Maris Sijats

  Maris Sijats

  Droši varat nākt un strādāt par autobusu vadītījiem,katrā uzņēmumā ir brīvas vakances. Parādat "klasi" kā mums jāstrādā. Par 2,83 eu\h pamatlikmi, 23 dienas mēnesī, ~13h diennaktī, no kurām atmaksā ~7, jo Latvijā ir jēdziens,"summētais darbalaiks". Un katrs var tevi vainot visos pasaules grēkos,jo cenas pieliek, maršrutus slēdz,utt autobusa vadītājs. Un tad nu mēģināt "nenorauties" ne reizi.
  • Aigars
  • Jānis Adijāns

   Jānis Adijāns

   tas tev nedod tiesības izgāzt savas dusmas uz klientiem, īpaši bērniem. Ja kas nepatīk, ej risini ar savu tiešo vadību vai maini darba vietu.
 • Aldis Liepins

  Aldis Liepins

  Kā tur īsti bija,zin tik viņš un sirmais mēnestiņš.Starp pasažieriem ir daudz pasaku teicēju.
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Par ko vēl izdomās pačīkstēt? Varbūt ja šeit viss tik slikti, jābrauc citur?
  • Čīkstulis

   Čīkstulis

   Un aizbrauks arī! Bet kad pienāks Jūsu pensijas gadi, tad būs Jūsu kārta čīkstēt (jo būs pārāk maz sociālā nodokļa maksātāju) :)))
 • Vita Gerve

  Vita Gerve

  Ģimenē ar bērnu ir jāapspriež jebkura situācija. Naudu jau laicīgi vajag sagatavot tik cik maksā biļete jo nav jau viņiem maiņas naudas daudz. Autobusa pasažieri ir ļoti pasīvi neizrāda palīdzību, kas bieži ir novērots.
  • Aigars

   Aigars

   Šitam es piekrītu. Vajag padalīties ar lietderīgu informāciju .
  • Jānis Adijāns

   Jānis Adijāns

   piekrītu tomēr tas šoferim nedod nekādas tiesības kliegt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!