Sūdzību dēlis: Šofera dēļ bērnam bail braukt ar autobusu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Šofera dēļ bērnam bail braukt ar autobusu!

“Mans bērns brauca ar autobusu Rīga – Valmiera. Iekāpjot autobusā, bērns pirka biļeti ar ģimenes 3+ karti – šoferis par to izrādīja savu nepatiku.”

“Šoferis sāka kliegt uz bērnu, lai dod precīzu naudu, uz ko bērns atbildēja, ka viņam naudas neesot. Tas šoferi dikti saniknoja, sāka kliegt, agresīvi mētāt savu kasi ar kapeiciņām un bļaut uz bērnu, kur lai viņš ņemot tos divus centus!

Kad es iejaucos un teicu, ka nevajag bļaut, šoferis saniknojās vēl vairāk, sāka braukt diezgan agresīvi. Tagad bērnam pat bail kāpt autobusā. Braucu arī šodien ar to autobusu un atkal trāpījās tas pats “jaukais vakardienas šoferītis” – pats izsita man ar ģimenes 3+ karti nepareizo biļeti un sāka bļaut, ko es nesakot, ka man atlaide pienākas. Ir ļoti nepatīkami braukt ar tādiem šoferīšiem!” pārdomās dalās Natālija.