Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri

“8. jūlijā pa ceļam uz Spuņciemu biju lieciniece avārijai, patiesāk sakot, kas bija palicis pāri no tās. Mēs stāvējām sastrēgumā 22 minūtes, nezinot kas ir noticis, vai tur ir avārija, vai kaut kas nopients un nebijām vienīgie, kuri gribēja zināt – kas tad īsti noticis. Izstāvot sastrēgumu sapratām, ka ir notikusi smaga avārija un izdomāju nofilmēt. Video redzams BMW markas auto, sadauzīts, fonā stāv cilvēki un sarunājas. Stāv ugunsdzēsēji un satiksmi regulē policists,” raksta Sanita.

“Šo video izdomāju publicēt savā FB, jo sapratu, ka, ja bija cietušie, tad tie ir aizvesti jau un mans mērķis bija tikai parādīt, cik ļoti mašīnas var sadauzīt, cik nopietni tas ir un, ka ir jābrauc uzmanīgi!
Man komentāros sāka pārmest, ka rīkojos zemiski, ka tā nav labi darīt. Es saprastu, ja video būtu redzamo cietušie, ievainoti cilvēki, kuriem sniedz palīdzību, bet nekas tāds nebija.
Mans jautājums – vai es rīkojos nepareizi? Vai tiešām tas ir slikti?” vaicā Sanita.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ingars
 • Zuze
  +3 +3 0

  Zuze

  Paldies Dievam visi ir dzīvi !!!
  Bet jau šodien pierādās, ka ir totālas auna pieres pie stūres. Šodien braucot pa to pašu Ventspils šoseju ir idioti kas reāli apdzen un neskatās!! Cilvēki domājiet ko darāt!!!!!!!
 • Atceros
  +1 +1 0

  Atceros

  Situācija ar 2 galiem- ja Tu pamatoji, kāpēc izvieto sādas foto, video, tad ok. Bet, ja vienkārsi ieliki ar tādu pasu komentāru, kā seit virsraksts, tad neētiski...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl