Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šausmas Rīgas pasažieru ostā! Tehnisku iemeslu dēļ tunelis nedarbojas jau kopš 3. oktobra. Tas tiek remontēts, paredzēts, ka nākamnedēļ atkal būs lietojams. Varbūt pat kādu dienu ātrāk, bet līdz tam pasažieru uzkāpšana un nokāpšana no kuģa tiek organizēta, izmantojot autoklāju.”

Šausmas Rīgas pasažieru ostā! Tehnisku iemeslu dēļ tunelis nedarbojas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nepatīkamu pieredzi man un ceļotājiem rada ne tikai izbīdāmā tuneļa neesamība, bet arī pilnīgi viss, kas saistīts ar Rīgas ostas pasažieru termināli un tā apkārtni, jo īpaši, palūkojoties uz šo situāciju, viesu acīm.

Vispirms jau nokļūšana no un uz termināli ir kārtīgs izaicinājums. Nav nekādu norāžu. Kaut kā pārkuļoties pāri Eksporta ielai vai 11. novembra krastmalai, viss kļūst vēl daudz sliktāk – priekšā ne tikai salauzts bruģis, bet arī saplaisājušais plastikāta panelis ar uzrakstu Rīgas Pasažieru osta,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.

49 komentāri

49 komentāri

 • Максим Сущ

  Максим Сущ

  Bijam celojuma, ari nacas iet caur autoklaju. Nekadu pardabisko problemu tas nesagadaja. Tiem kam bija smagas somas tiem naca paliga kuga apkalpe bez prasisanas.
 • Valentin Gribanov
 • Gundega Geiko
 • Līga Strupiša
 • Raimonda Tarabanova
 • Svetlana Serma

  Svetlana Serma

  Ha ha Deputaati viens more business,naudas iekasesanai,,,neatlautaa vietaa piposhana ,Soda nauda €50😄😄😉
 • Ilvija

  Ilvija

  Cik JOCĪGI!!!! 18.10 braucu un viss strādāja kā vajag! FUI Skaties.lv Atkal Jūsu portālam jāliek bloks par nepatiesas informācijas izplatīšanu! Manās acīs esat zaudējuši jebkādu reitingu ar savām jēlībām.
 • Edijs Dzalbs
  • Ieva Adamsone

   Ieva Adamsone

   Edijs Dzalbs nē, vakar viss bija kārtībā . Negājām pa auto klāju
 • Ints Šteinbergs

  Ints Šteinbergs

  Labāk caur autoklāju, nevis pa bēdīgu tuneli kurš iekarināts aizvēsturiskā autokrānā.
 • Kintija Juzupa

  Kintija Juzupa

  Sintija Melbārde laikam mēs tajā 18 datumā pa gaisu pārvietojoties esam uzkāpušas uz klāja 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!