Sūdzību dēlis: Šausmas Rīgas pasažieru ostā! Tehnisku iemeslu dēļ tunelis nedarbojas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

49 komentāri
Šausmas Rīgas pasažieru ostā! Tehnisku iemeslu dēļ tunelis nedarbojas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šausmas Rīgas pasažieru ostā! Tehnisku iemeslu dēļ tunelis nedarbojas jau kopš 3. oktobra. Tas tiek remontēts, paredzēts, ka nākamnedēļ atkal būs lietojams. Varbūt pat kādu dienu ātrāk, bet līdz tam pasažieru uzkāpšana un nokāpšana no kuģa tiek organizēta, izmantojot autoklāju.”

“Nepatīkamu pieredzi man un ceļotājiem rada ne tikai izbīdāmā tuneļa neesamība, bet arī pilnīgi viss, kas saistīts ar Rīgas ostas pasažieru termināli un tā apkārtni, jo īpaši, palūkojoties uz šo situāciju, viesu acīm.

Vispirms jau nokļūšana no un uz termināli ir kārtīgs izaicinājums. Nav nekādu norāžu. Kaut kā pārkuļoties pāri Eksporta ielai vai 11. novembra krastmalai, viss kļūst vēl daudz sliktāk – priekšā ne tikai salauzts bruģis, bet arī saplaisājušais plastikāta panelis ar uzrakstu Rīgas Pasažieru osta,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.