Sūdzību dēlis: Saldus iedzīvotājiem nav kur nolikt automašīnu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Saldus iedzīvotājiem nav kur nolikt automašīnu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Saldū pie Striķu ielas tirdzniecības centra “Akvārijs” blakus mājas iedzīvotājiem nav kur nolikt mašīnu, atbraucot no darba.”

“Ļoti bieži ir jāriņķo pa stāvlaukumu 30 – 40 minūtes līdz atbrīvojas vieta un var novietot auto,” raksta Artis.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kaspars Zvirbulis
  +17 +17 0

  Kaspars Zvirbulis

  Tai mājai nr 12 cik pēc kadastra spriežot zeme apkārt mājai tai skaitā stāvlaukums pieder juridiskai personai .Sanāk ka tur dzīvojošajiem viņa īpašums beidzas izejot pa durvīm. jābūt pateicīgiem ka nav uzlikta zīme P ar laika ierobežojumu 2h .
 • Лера Цируле
  +16 +15 -1

  Лера Цируле

  Eeem... es pareizi saprotu? Sūdzas par to ka pie t/c nav kur likt mašīnu? Tātad svešā privāt īpašuma viņi grib likt savu īpašumu?
 • ofic..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl