Sūdzību dēlis: Šajā ziemā ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rīgā pie Salu tilta kādus divus gadus atpakaļ tika noasfaltēta promenāde. Jauks, smuks asfalts, parocīgs kā velobraucējiem, skrējējiem, tā arī skrituļotājiem. Šajā ziemā šī ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu – tātad nauda, ko es kā rīdzinieks esmu samaksājis, ir kaķim zem astes un, iespējams, būs atkal jāvelk laukā maks, lai maksātu par remontu kāda neizdarības pēc!”

Šajā ziemā ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bet tomēr, aiz katras problēmas ir iemesls, un aiz katra iemesla ir persona, bet aiz tās konkrēts uzvārds. Vēlētos lūgt noskaidrot no atbildīgajiem: vai Rīga ir pieļāvusi situāciju, ka promenādes ceļš ir izbūvēts neatbilstošai slodzei, vai arī izvēlēta neatbilstoša traktortehnika šāda ceļa uzkopšanai – sniega šķūrēšanai, vai arī uzkopējs, kas par to saņēmis naudu, to darījis uz savu galvu un nu viņam nāktos labot promenādi?

Skrienot promenādes garumā, ir redzami vēl citur šādi tādi mazāki bojājumi, bet šeit tie ir iespaidīgākie,” ziņo Viktors.

Jau šonedēļ raidījumā “Bez Tabu” par esošo situāciju būs sižets!

10 komentāri

10 komentāri

 • Ērika Krimska
 • Artis Siliņš

  Artis Siliņš

  Tas pats skats arī novērojams otrpus Daugavai. Gar Jāņa Čakstes ielu izbūvētais trotuārs arī ir salauzts un tiek ar vien vairāk iznīcināts. Ceļu pārvaldes lielie traktori tur ne tikai 5cm biezo asfalta slāni salauž, bet arī ceļa zīmes deformē un citu infrastruktūru lauž. Šobrīd ir nosūtīta vēstule RD satiksmes departamentam, gaidīsim ko viņi šoreiz izdomās sarakstīt, kā attaisnojumu...
 • Didzis Rusmanis

  Didzis Rusmanis

  Pie Salu tilta promināde sabojāta ar lielo traktoru braucot pa ietvi, pats biju loecinieks tam.
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  mjaaa aizvakar braucot majas ar sabiedrisko transportu, kurs trapija bedre..... labi ka zobu protezes nav japasuta :D :D :
 • Janis Hozeus

  Janis Hozeus

  Šādi asfalta lūzumi nav apsaimniekotāju izraisīti,tas ir ceļu būvnieku visbiežākais brāķis.
  • Eduards Edžus

   Eduards Edžus

   Janis Hozeus nav tur brāķis. Ar gandrīz pilnu pārliecību varu to teikt. Janvārī sanāca sāli no ostas vest. Stāvot korķī redzēju, ar ko šos gājēju ceļus tīra... Reāli standarta traktors, kam būtu braucamā daļa jātīra. Ar visu lokano lāpstu priekšā. Jau tad padomāju, kas no tā asfalta paliks pāri, kad nokusīs sniegs... Ja nemaldos, asfalta segums uz ietves ir reizes 4 plānāks, kā tas, pa ko brauc mašīnas..
  • Janis Hozeus

   Janis Hozeus

   Eduards Edžus traktors tikai paātrināja ietves sabrukumu. Esmu pietiekoši ilgi strādājis ceļu būves un remota pārvaldē un zinu kas un no kā rodas.
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Apakša slikti sagatavota un traktors ar savu svaru visu paātrināja!
 • Alex Kasperans

  Alex Kasperans

  Katram jāsāk ar sevi, lai ceļi arī sāk ar sevi.
 • Zane

  Zane

  Vispirms jau jāsāk ar ceļa būvētāju,ja tur nav pareizi ielikts pamats,tad vainot apsaimniekotāju nevar.Izskatās,ka zeme sēstoties,lauž asfaltu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!