Sūdzību dēlis: Šajā ziemā ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Šajā ziemā ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Rīgā pie Salu tilta kādus divus gadus atpakaļ tika noasfaltēta promenāde. Jauks, smuks asfalts, parocīgs kā velobraucējiem, skrējējiem, tā arī skrituļotājiem. Šajā ziemā šī ceļa apsaimniekotāji ceļu ir sabojājuši, salaužot asfaltu – tātad nauda, ko es kā rīdzinieks esmu samaksājis, ir kaķim zem astes un, iespējams, būs atkal jāvelk laukā maks, lai maksātu par remontu kāda neizdarības pēc!”

“Bet tomēr, aiz katras problēmas ir iemesls, un aiz katra iemesla ir persona, bet aiz tās konkrēts uzvārds. Vēlētos lūgt noskaidrot no atbildīgajiem: vai Rīga ir pieļāvusi situāciju, ka promenādes ceļš ir izbūvēts neatbilstošai slodzei, vai arī izvēlēta neatbilstoša traktortehnika šāda ceļa uzkopšanai – sniega šķūrēšanai, vai arī uzkopējs, kas par to saņēmis naudu, to darījis uz savu galvu un nu viņam nāktos labot promenādi?

Skrienot promenādes garumā, ir redzami vēl citur šādi tādi mazāki bojājumi, bet šeit tie ir iespaidīgākie,” ziņo Viktors.

Jau šonedēļ raidījumā “Bez Tabu” par esošo situāciju būs sižets!