Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Manuprāt, visiem transportlīdzekļiem ir jādeg gabarītu lukturim!”

Sabiedriskajam transportam nedeg gabarītu lukturis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“It kā ir CSDD likumā rakstīts – pirms uzsāc kustību ar transportlīdzekli, pārliecinies par lampiņu degšanu, bet varbūt uz Rīgas Satiksmi  tas neattiecas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ritvars.

24 komentāri

24 komentāri

 • Euu
 • šoferis

  šoferis

  Vienkārši debīla tauta. Jābrīnās,kā zeme vēl nes šito debilo tautu...
 • Artis Černovskis
 • Kristaps Lapins

  Kristaps Lapins

  Man arī šodien izdega tuvā gaisma, ceru, ka nebūšu publicēts ziņās. 😬
 • Uldis Barkans
 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Gada sūdzība😂
  Man vakar nokrita nazis uz zemes😂 Kādēļ pirku viņu😡😂
 • Ilona Ruja
 • Roberts Valdmanis

  Roberts Valdmanis

  Ielikšu sūdzību dēlī sūdzību, par to ka bez tabu pousto pilnīgi bezsakarīgas sūdzības. Diez to ieliksiet.?
  • Jolanta Jansone

   Jolanta Jansone

   Roberts Valdmanis pamegini.. varbut apdomasies cilveki🤣
  • Krista Kraule

   Krista Kraule

   Roberts Valdmanis Kaut kur lasīju komentāros, ka ir jau rakstīts, lai beidz likt sūdzību dēli bezsakarīgas sūdzības , prootams tā sūdzība netika apstiprināta! 🤦🏼‍♀️😂😂
 • Roberts Valdmanis

  Roberts Valdmanis

  Nu nopietni bez tabu, nopietni.? Tas kurš ielika šo fb, ir tik pat stulbs kā raksta autors.? Vienkārši ja nav ko likt tad neliek neko.
 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  Autor! Izlasi CSN par ārējo gaismas ierīču lietošanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!