Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vēlos lūgt jūsu palīdzību! Rīts sākās ļoti nepatīkami – paveros pa logu, visas mašīnas nolīmētas ar soda kvītīm. Arī manējā. Tāpat arī blakus mājai.

Rīts sākās ļoti nepatīkami – paveros pa logu, visas mašīnas nolīmētas ar soda kvītīm. Arī manējā …

Šeit, Dzelzavas 27, gar ceļu ir 3m šķembu uzbērums, ko E. Šolins, policijas darbinieks,vienos naktī nebūs redzējis. Par šo ir iespējams pārsūdzēt 10 darbdienu laikā, tā man rupji atcirta pa telefonu.

Tā jau raujies kā nabags, lai izdzīvotu, še Tev 30 eur sods!”

Iesūtīja: Eva

12 komentāri

12 komentāri

 • Pilsēta Cilvēkiem
 • Slepenais

  Slepenais

  Kāpēc LV ir tik likmnepaklausīga tauta?
  Vācijā, Austrijā, Šveicē vainīgie būtu sarkuši un bālējuši, tur autiņu īpašnieki špago 1km lai noliktu kaut kur uz ielas auto, ja negrib maksāt par maksas stāvvietu!
  A te ...! Un autiņi piedodiet man dažiem zāles izbraukātājiem ir ap 50 000 vērtībā!!!
  Hallo, par ko te vēl runāt!?
 • Slepenais

  Slepenais

  1. Ceļu satiksmes noteikumus publiskajā telpā (daudzdzīvokļu māju pagalms) vēl neviens nav atcēlis!!!
  2. Ceļš Ceļu satiksmes noteikumi (turpmāk – CSN) izpratnē ir jebkura satiksmei izbūvēta teritorija, tajā skaitā daudzdzīvokļu mājas pagalms. Līdz ar to arī uz dzīvojamo zonu – daudzdzīvokļu mājas pagalmu attiecas CSN .

  Pārkāpums Nr.1 ir "zaļā zona"
  Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.204
  6. Apstādījumos aizliegts:
  7. Publiskajos apstādījumos papildus 6.punktā noteiktajam aizliegts:
  7.2. braukt un novietot mehāniskos transportlīdzekļus, ja tas nav saistīts ar apstādījumu apsaimniekošanu.

  Pārkāpums Nr.2 ir " 3 metri līdz otrai brauktuves malai"
  CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMI.
  121.4. vietās, kur attālums starp brauktuves nepārtraukto ceļa apzīmējuma līniju, sadalošo joslu vai pretējo brauktuves malu un apturētu transportlīdzekli ir mazāks par 3 m.

  Pārkāpums Nr.3 ir „netlikumīgi un patvaļīgi izveidotas autonovietnes”
  Rīgā visi projekti tai skaitā arī patvaļīga papildus brauktuves vai ietves izbūve ir administratīvi sodāms pārkāpums.

  A: Līdz ar to nedomāju, ka te ir vērts strīdēties par to, ko esi pārkāpis!
  B: Jāsasauc dzīvokļu īpašnieku kopsapulce un kopā ar apsaimniekotāju jārisina tas jautājums, nevis jāturpina pārkāpt!
  Nebūsim „cūkas” paši savā pagalmā!
 • Alise

  Alise

  Esat noriebushies ar savam mashinam! Liek kur pagadas! Ko tad brinities??
 • @rixsatiksme

  @rixsatiksme

  Sāksim ar CSN - 116. Transportlīdzekļus atļauts apstādināt un novietot stāvēšanai vienā rindā paralēli brauktuves malai.
  Un šķembas tur arī nav redzamas.
 • Kestutis

  Kestutis

  Sašutums pilnīgi nevietā. Automašīna ir jānovieto atļautā vietā un tas fakts ka pie mājas nav brīvas vietas,nedod tiesības novietot zālājā (pieņemu ka agrāk tur tāds bijis).Tā ka nākamreiz jāpiedomā pie auto novietošanas.
 • huu

  huu

  Mums redz situācija pašlaik tāda,māja celta61.gadā,iedzīvotāji viens otru zun un katram pagalmā no laka gala ir bijusi sava auto vieta,kuru tur kārtībā. Bet kad uzcēla mūsu dārzā un šķūnīšu vietā 4.stāvu māju,tad sākās pats jautrākais,nav saprotams,cik tad tur uz vienu ģim ir tioe auto,jo cik zināms,tad pazemē ir 2ivas vietas uz dz.paredzētas,ir laukums mājas galā,ir vietas pie mājas,vienalga viņi nekaunīgi lien mūsu pagalmā un ja nav vietas,tad zaļajā zonā iebrauc un aizziet.Apnīk lamāties,gan lapeles līmētas,gan mutiski,VIŅI VNL IR NEKAUŅAS!!!!!!!
 • Pf

  Pf

  Nav ko pārkāpt noteikumus, priecajies, ka tikai 30€ sods. Zaļa zona nav domata masinu novietosanai...
 • zip

  zip

  Rīgas mikrorajoni ir domāti cilvēkiem bez auto - nu tādi kā vergu rajoni. Priekšnieciņi, naudīgie utml. dzīvo pierīgā privatmajās vai jaunajos projektos, kur par katru iedzīvotāju ir padomāts un izveidota stāvvieta. Pašlaik palēnām tiek remontēti iekšpagalmi, bet neviens nedomā mazliet pārplānot stāvvietu skaitu. Žēl , ka tāda tuvredzība - varētu teikt - dzīvošana pagātnē. :( Agrāk uz 20 dzīvokļiem labi ja divas stāvvietas bija nepieciešamas, jo visi bijām vienlīdzīgi. Mūsu kāpņutelpā mums bija moskvičš, bet kaimiņam zaparožecs un "visiem" bija kur auto noparkot
 • Njaa

  Njaa

  Ko tieši gribi, lai palīdz? Šajā bilde skaidri un gaiši redz, ka auto ir novietoti zaļajā zonā... tur var būt šķembas, iedzīti bluķi uz kuriem stāvēt vai vienalga kas....Tā IR zaļā zona,... pašiem nav pretīgi ka pēc tam pagalms pēc izgāztuves izskatās?
  • billijs

   billijs

   Parasti jau tie kārtīgākie un likumpaklausīgākie paši staigā ar nemazgātām apenēm....Skaidrs ,ka dzīvojam policejiskā valstī, kuru vada idioti skolas laiku dvoješņiki ,tikai tur jau nav vērts sūdzēties...nepalīdzēs...
  • Tona

   Tona

   Izskatās, ka kāds mājas iedzīvotājs ir lūriķis. Ja ir šķembas, tad kāda zaļā zona? Pie tam, visi auto novietoti tā, lai tiek garām. Ko te kasīties?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!