Sūdzību dēlis: “Rimi” autostāvvietas tagad ir “Eiropark” pārvaldībā! Viņi intensīvi iekasē 25 eiro soda naudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
“Rimi” autostāvvietas tagad ir “Eiropark” pārvaldībā! Viņi intensīvi iekasē 25 eiro soda naudu!

“Labdien! No septembra “Rimi” autostāvvietas ir nodotas “Eiropark” pārvaldībā. Tagad “Rimi” stāvvietas ir maksas, bet zīmes un brīdinājumi, ka jāievada auto Nr. datorā, ir novietotas nepamanāmi!

Reklāmas apkārt košas, “Eiropark” intensīvi iekasē 25 eiro soda naudu.”

Iesūtīja: Gunita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ivo
 • kika
  +8 +7 -1

  kika

  Juglas rimi ari,pavasari vel nebija,augusta jau dabujam sodu.Nemaz to zimi iebrauksanas cela nepamanijam,jaskatas uz celu ari.Bet 15 minusu laika kvits staveja loga.Banditu kantoris.tirais rekets,tikai likumigs.Virs taja veikala nebrauksim.Ta jau tikai iebrauc lai nopirkt davanas mazmeitai,jo pasi no laukiem,bet nu sori neiesim barot rikluravejus.
 • Andrej Belij
  0 0 0

  Andrej Belij

  ja vini man liekas iemet temu un tad smejas pa mums ka mes te stridamies un pleshames un daudzi uzsteras...kadreiz bija nopietnas temas un bija daudz intresantak no likum puses ar

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl