Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāds ir iemesls, ka Rīgas maršruta mikroautobusos nepieņem sīknaudu? Vai viņi vispār tā drīkst darīt?”

Rīgas mikroautobusos nepieņem sīknaudu!
EDIJS PĀLENS, LETA

“Ja man ir pēdējā nauda biļetei, bet sīknaudā, tad man labāk izvēlēties iet kājām vai gaidīt sabiedrisko transportu un “braukt par zaķi”?

25 komentāri

25 komentāri

 • Boriss Sīlis
 • Juris Kante
 • Janis Svarcbergs
  • Ilze Silina

   Ilze Silina

   nemuldi tur jebkādu neņem 😂būs sīcene neder,būs liela neder 😂 un labāk brauc ar sawu talonu 😂😂😂
  • Janis Svarcbergs

   Janis Svarcbergs

   Ilze Silina bet pa ko es runaaju.te tas pats,sīceni nenjem. un lecās augumā.
  • Maija Bumbiere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!