Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāds ir iemesls, ka Rīgas maršruta mikroautobusos nepieņem sīknaudu? Vai viņi vispār tā drīkst darīt?”

Rīgas mikroautobusos nepieņem sīknaudu!
EDIJS PĀLENS, LETA

“Ja man ir pēdējā nauda biļetei, bet sīknaudā, tad man labāk izvēlēties iet kājām vai gaidīt sabiedrisko transportu un “braukt par zaķi”?

25 komentāri

25 komentāri

 • Kristīne Dreimane

  Kristīne Dreimane

  Es vienreiz šoferim maksāju pa ceļu 3 eiro, man bija 1eiro, 2 50centi,, 4 20centi un 2 10centi un šoferis prasīja vai pie baznīcas esmu stāvējusi. 🤦‍♀️ Kaut nauda bija normāla, neviena melnā kapeika.
 • Ligita Rence

  Ligita Rence

  Kādēļ jāpiekrāj tik daudz sīknaudas? Vai tad nevar to iztērēt kamēr vēl nav pilns maks? Kur lai pāredevējs to kaudzi sīcenes lai liek? Bankomātā iemaksāt nevar. Banku filiālēs skaidru naudu nepieņem vai pieņem ar tādu komisiju, ka bezmazvai vēl jāpiemaksā par skaitīšanu.
 • Ludmila Medvedjeva

  Ludmila Medvedjeva

  Esmu jau lasījusi, ka arī veikala kasieres negrib skaitīt monētas, un tagad vēl transports ?!
  Kā lai es tieku vaļā no monētām, ja tas vairs nav maksas līdzeklis ?
 • Aivars Gedroics

  Aivars Gedroics

  Par to ir paredzēta atbildība APK ! if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  riga ir mini busi! un tur rakstitsts velams norekinaties skaidra nauda, nesaskatu problermu. es pats vienu ritu biju dusmigs kad man jatiek uz darbu un minibusa makasa ar 5-e gabala...... lidz ar to es nokaveju darbu. Domajiet ko dariwt
  • Ivars Sostaks

   Ivars Sostaks

   ja es zinu ka man japerk bilete pie vaditaja.. vienmer sagatavoju precizu naudu
 • Annija Auziņa

  Annija Auziņa

  Bet jūs padomājiet ir noteiktā laikā jābūt nākošajā pieturā, šoferim nav laika skaitīt 2centniekus un 5centniekus, sagatavo laicīgi vai nopērk kioskā. Jā nauda ir un paliek nauda. Bet šeit ego ir jāatstāj mājas.
  • Inese Ramute

   Inese Ramute

   Annij,tad jāmaina noteikumi,kas nosaka,kādus nominālus jāpieņem. Lai šoferi iet uz attiecīgām iestādēm un pieprasa labojumus noteikumos .Kameer tas nav izdarīts,jāpieņem tāda nauda,kādu nosaka likums.
  • Ligita Rence

   Ligita Rence

   Inese Ramute, cilvēciska sapratne vairs nerullē? Tikai noteikumi?
  • Annija Auziņa

   Annija Auziņa

   Ligita Rence tas tomēr ir transports ar noteiktu summu biļetei! Veikalā vēl var ja tiešām tā sīknauda ir sakrājusies. Bet autobusā ir jādomā arī par citiem, laiku un šoferi... Nesaproru par ko visi tā dusmojas
 • Anitq Jasikevica

  Anitq Jasikevica

  Vai viņi ir īpašnieki to autobusu? Ja nē , tad dod ziņu saimniekam un ja tas neko , tad priekš tam ir attiecīgas institūcijas !
 • Agnese Grīsle
 • Juris Matejs

  Juris Matejs

  Tātad likumdošana nosaka, ka ja maksā līdz 500 eur ir jāpieņem un ja maksā līdz 50 monētām arī ir jāpieņem. Sauciet policiju pakalpojuma sniedzējam sods ja nekļūdos no 500 līdz 7000 euro. Eiropas nauda ir oficiāls maksāšanas līdzeklis jebkurā izpildījumā.
  • Jānis Tihomirovs
  • Juris Matejs

   Juris Matejs

   Jānis Tihomirovs nosaka gan! Roc dziļāk, tāpēc arī čakarē ka nezin daudzi.
  • Meija Akira

   Meija Akira

   Lūdzu konkrētu pantu!
   Savādāk gudri dirst nav malku cirst.
   Esmu vairākkārt lasījusi likumus un gājusi cauri.
  • Juris Matejs

   Juris Matejs

   Meija Akira nu tad roc dziļāk, tādi mums ir tie ātri saceptie juristini: "Par atteikšanos pieņemt oficiālajā apgrozībā esošās naudaszīmes kā likumīgus maksāšanas līdzekļus maksājumiem valsts budžetā un pašvaldību budžetos, samaksai par precēm un pakalpojumiem, izņemot gadījumus, kad likumi un citi normatīvie akti nosaka citus maksāšanas līdzekļus, - uzliek naudas sodu līdz 700 eiro. Par tām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda piemērošanas, - uzliek naudas sodu fiziskajām personām vai valdes loceklim līdz 140 eiro, atņemot valdes loceklim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā," likumu citē VID pārstāve.
  • Juris Matejs

   Juris Matejs

   Meija Akira lasīt un saprast ir 2 dažādas lietas, bet tas tā.....
 • Arturo Essential Busino

  Arturo Essential Busino

  Un gabalnaudu ar nepienem ja nomināls ir vairak kā 5 eiro

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!