Sūdzību dēlis: Pusi dienas kasīju no automašīnas stikla nost policijas sodu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saņēmu sodu, nestrīdos, esmu vainīga, bet – kāpēc policijas darbiniekam šis sods jālīmē pie loga tā, ka pēc tam pusi dienas tas jākasa nost no stikla?”

Pusi dienas kasīju no automašīnas stikla nost policijas sodu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cilvēcīguma nav! Vai darbojas varenības princips – esam policija, darām, ko gribam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Sandra.

11 komentāri

11 komentāri

 • Edgars Grinvalds

  Edgars Grinvalds

  Priecājies, ka uzlīme nav kā STOP HAM kustībai! Uzskatu, ka policija rīkojās adekvāti, lai neviens pēc tam neteiktu, ka vējš nopūta vai putni aiznesa. Pārkāpi, samaksā sodu, un vairāk tā nedari.
 • Velga Varna

  Velga Varna

  Tas pats ar cenu uzlīmēm. Maza pildspalva vai tievs zīmulītis tā aplīmēts, ka stundu jākasa nost cenu uzlīme.
 • Vadims Čudars
 • Juris Prieditis

  Juris Prieditis

  Tev nebūs te auto atstāt kur pagadās teica mozums😂
 • Njamm

  Njamm

  Policija dara ko grib! Un tu stāvi, kur gribi! Skan diezgan līdzīgi. Par ko gan sūdzēties.
 • Elvis Elsons

  Elvis Elsons

  Saulē līme pakūst, no tās plēves atdalās un paliek pie stikla.
 • Andris Eihe
 • Andis Feldmanis
 • Ojars Der
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Nu ja....diktam policija rūpējas,lai vēji neaizpūš 🤗

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!