Sūdzību dēlis: Preču piegādātāji automašīnas novieto uz ietves! Neviens nevar tikt garām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mežaparkā preču piegādātājs nostājās perpendikulāri visam trotuāram!”

Preču piegādātāji automašīnas novieto uz ietves! Neviens nevar tikt garām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Neviens nevar paiet garām ar ratiem, neizejot uz ceļu. Vai tiešām cilvēks nevar savu auto nolikt slīpi vai uz ielas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Jānis.

22 komentāri

22 komentāri

 • Artūrs Sniedzītis

  Artūrs Sniedzītis

  Atkal kāds tantuks netika garām, tad pasēdi un pagaidi, vai palīdzi sanest, šī ir cilvēku bezjūtība
  • Raivis Lukasevics

   Raivis Lukasevics

   Artūrs Sniedzītis tak Bez Tabu nav ko rādīt...rāda visādu fufeli
 • Lauris Zeltiņš
 • Maris Zanders

  Maris Zanders

  Tagad tu čīkstuli, kas sūdzies par šo, gribēšu redzēt... ka pie tuvākā mājas veikala kko gribēsi iegādāties... bet nebūs veikalā, jo piegādātājs atteiksies piegādāt tajam veikalam preci, jo kāda dalbajoba sūdzās par huiņu!!!
  • Pindzele

   Pindzele

   Piegādātājs saņem naudu par piegādi adresē - t. i. noparko mašīnu kur tas ir atļauts, un ar ratiem piestumj preci piegādes adresē, neatkarīgi no dolbajobu zanderu viedokļa.
 • Raimonds Polis

  Raimonds Polis

  Mierīgi tie gājēji var 15 min.pastāvēt un pagaidīt,kamēr tiek izkrauta prece.
 • vafele

  vafele

  Izvilkums no CSN :25.3. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie (gājēji un velosipēdu vadītāji);
  Tātad, jā, var novietot 5 min, bet neapdraudot gājejus. Šajā gadījumā gajēji tiek apdraudēti, jo, lai tiktu garām, tiem jāiziet uz auto ceļa, turklāt tieši pirms nepārredzama pagrieziena. Nerunājot par cilvēkiem ar bērniem... Lai vai kā tipiskajam latvietim gribās apēst savu tautieti, es uzskatu, ka autovadītājs rīkojies neapdomīgi
  • beļašs

   beļašs

   Citā punktā gan ir teikts ka uz ietves stāvēt var tikai ja stāvvietas zīme to atļauj, visur citur uzbraukšana uz ietves kā tāda ir apzināta gājēju apdaudēšana.
 • Emils Cimoska
 • Lauris Kārkliņš
 • Kaspars Skrindzevskis
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Visi laipni aicināti atvērt savas csn grāmatas. 😉 Viss skaisti aprakstīts par preces piegādi, braukšanu tur, kur mašīnām braukt aizliegts utt. ☺️
 • Guntis Ruže

  Guntis Ruže

  Es ka pats preču piegādātājs neizdomāju tur veikalu un atļauju ne iedevu veikalā ierīkošanai bez piegādes zonas. Gribētu redzēt kā jūs vesalu paleti nestu ar rokām nezin no kurienes vēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!