Sūdzību dēlis: Pļavnieku iedzīvotājiem nav 52 autobuss brīvdienās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pļavnieku iedzīvotājiem nav 52 autobuss brīvdienās! “Rīgas Satiksme” ņirgājas par iedzīvotājiem!”

Pļavnieku iedzīvotājiem nav 52 autobuss brīvdienās!
PIXABAY

“Kā nokļūt mājās, ja dzīvo vienu pieturu pirms 52 autobusa galapunkta? Vilcienos vīruss ir beidzies un ir pat pielikti papildus reisi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Juris.

6 komentāri

6 komentāri

 • Dace Virse
 • Rihards Kivlenieks

  Rihards Kivlenieks

  Gudrais ridziniek!!!!! visām omām nav viedtātruņi...Varbut Tevi nočipot???????????????????GUDRINIEKS!!!!!!!
  • Rīgas vilteniekam

   Rīgas vilteniekam

   Tavu omu noteikti sauc Juris, viņa redzēt sarakstu pie pieturas nevar, bet beztabu telegrammu iesniegt māk.
 • Rihards Kivlenieks

  Rihards Kivlenieks

  tas nav vienigais Rs meistarstikis ....11 autobuss vispār bez saraksta pieturvietās brīvdienā...tiec kā gribi mājās!!!!!
 • Emils Cimoska
 • Tupie rīdzinieki

  Tupie rīdzinieki

  Rīgas satiksmes mājas lapā var iepazīties ka brīvdienās tavu pieturu apkalpo 20. autobuss. Un līdz 22. trolejbusam nav pat kilometrs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!