Sūdzību dēlis: Pie veikala mētājas apgāzti elektroskūteri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien pie T/C “Alfa” centrālās ieejas trīs “braucamie” novietoti tieši pretī centrālai ieejai!”

Pie veikala mētājas apgāzti elektroskūteri!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kad gāju veikalā, tie bija “stāvus”, bet, nākot ārā, pēc apmēram 25 minūtēm – apgāzti! Ceru, ka video novērošanas kameras darbojas. Žēl, ka tā notiek! Bez komentāriem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta veikala apmeklētājs.

37 komentāri

37 komentāri

 • Mārtiņš Uzulis

  Mārtiņš Uzulis

  šitie mēsli mētājas uz katra stūra, kad kāds viņus beidzot uz metāliem savāks
 • Inga Repina

  Inga Repina

  Vienu vakaru braucu mājās. Sēžu mašīnā pie sarkanās gaismas un vēroju ietvi. Uz ietves stāv sūteris. Tur neviena cilvēka nebija. Skūteris no mana auto apmēram 7 m. Pēkšņi ar lielu blīkšķi nogāzās. Secinājums - tie krāmi nav stabili.
  • Liga Kalve
  • Inga Repina
  • Ronalds Ramanis

   Ronalds Ramanis

   Inga Repina Šausmas es domāju tagad jāvēršas pie psihaloga palīdzības ..pēc tik milzīgas traumas ...jūs stipra vēja laikā laikam vēl neesat redzējuši kā lapas krīt un kokiem zari lūzst 🙈😎🤣🤣🤣
  • Inga Repina

   Inga Repina

   Ronalds Ramanis neesat redzējuši (c) Jums, cienītais, savukārt pie kāda latviešu valodas speciālista jāvēršas 😂😂😂 Iepriekšminētais bija secinājums. Jūsu ironijai neredzu pamatojumu.
 • Rihards Lety

  Rihards Lety

  Drausmas, kā tie tur trāpījās? Oh ou. Nē nu cerams,ka policijai ziņojāt. 🤣🤣🤣🤣
 • ja manā ceļā

  ja manā ceļā

  gadītos tie dranduļeti bez sirdsapziņas pārmetumiem aiznestu uz tuvāko miseni.
 • Oskars Stiens
 • Marija Gavrilova

  Marija Gavrilova

  Diemžēl, ļoti daudzās vietās viņi mētājas...
 • Andis Veinbergs
 • Rita Zariņa

  Rita Zariņa

  Mani ar sāk besīt tie skūteri,tie mētājas visur!!!Pat uz Jūrmalas velo celiņa atstāti!Pamesti ietves vidū,pa tumsu braucot tos pamani pēdējā brīdī.☹️
 • Ieva Labinska
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Ne nu jo talak , jo trakak.... Es tada veikala neietu ... mazums ko tas skuters vel var izdarit.... nu sausmas. :D :D :D :D :D :

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!