Sūdzību dēlis: Pie Rododendru dārza policija ar lepnumu izraksta sodus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri

“Pie Babītes Rododendru dārza, tā vietā, lai simtiem apmeklētāju pašvaldības policija palīdzētu noparkoties un regulētu satiksmi – viņi ar lepnumu izraksta soda zīmes, jo vadība tā liekot darīt.”

“Vai tiešām šī mēneša laikā, kad parks ir atvērts, tā ir jādara? Tā vietā varētu visu organizēt. Ģimene aizbrauc atpūsties un saņem sodu. Uz šo parku brauc tūkstošiem cilvēku!

Izskatās, ka pašvaldībai tas ir super ienākumu mēnesis! Paši policisti atzīst, ka tas ir netaisnīgi, bet vadība tā liek. Kā nav kauna tā darīt?

Piekrītu, ka ir zīmes, bet foto redzams, ka arī grūti saprotamas, jo šajā mašīnu masā otru ceļa malu nav iespējams pamanīt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Zane.