Sūdzību dēlis: Pie lidostas stāvvietas parādījušies “gulošie policisti”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Aizbraucot uz lidostu “Rīga”, sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Pie lidostas maksas stāvvietas ir parādījušies divi “gulošie policisti”.”

Pie lidostas stāvvietas parādījušies “gulošie policisti”!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc tas ir vajadzīgs, jo pirms barjeras tāpat ir jāapstājas, lai paņemtu čeku? Grūti ir apstāties pie čeku automāta, jo visas mašīnas nav vienādas pēc izmēriem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Mārcis.

9 komentāri

9 komentāri

 • Es

  Es

  fascinē sūdzība- analogs ka veikalos izpirkti griķi... diemžēl leilai daļai tomēr nav kaut kas ar galvu kārtībā
 • Zigis Berzins
 • HA

  HA

  Uzstādīti izcili tizli! Izskatās, ne vienam vien šoferītim nāksies vai nu izmanīties apturēt mašīnu kad ritenis ir tieši uz baļķa, vai kāpt ārā, jo automāts nebūs aizsniedzams. Bet nu LV taču! :DDD
 • Aigars Leitlands

  Aigars Leitlands

  Savādāk jau nevar daudz nozagt ja kku stūlbu neizdomā 😂
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Tikai trakās valstīs tādi ir pa pilam 😂😂😂
 • Oskars Rotšteins

  Oskars Rotšteins

  Normāli, mēs taču esam mācījušies autoskolā. Ja reiz izdomāja uzsrādīt, tad vajag. Kur nu liksies? 😀 Un vispār tos jau pirms mēneša jau to redzēju. Nekā jauna tur nav. Un kur ir problēma.? Dā.. ģerevņa, kuda jēģiš.. 🚜
 • Rūdolfs Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!