Sūdzību dēlis: Pie autostāvvietas ierīkots plakātu stabs, kuru automašīnas regulāri “iebuktē”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Pie autostāvvietas ierīkots plakātu stabs, kuru automašīnas regulāri “iebuktē”!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Rīgā pie T/C “Spice” atrodas autostāvvieta, pie kuras ierīkota plakātam domāta ierīce.”

“Nav saprotams, kāpēc stabu bija jāierīko ārpus saprātīgas robežlīnijas. Var redzēt, ka šo stabu automašīnas regulāri iebuktē. Rezultātā bojātas gan mašīnas, gan šis stabs ar plakātu, kādam uzgāzīsies virsū. Nelaime var būt pat ļoti traģiska!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Andrejs.

Komentāru par radušos situāciju sniedz TC “Spice” tehniskais direktors.

Artis Teibe
TC “Spice” tehniskais direktors

Šobrīd aktīvi noris saskaņošanas process reklāmas stenda demontāžai, un pēc demontāžas darbiem vieta tiks labiekārtota. Diemžēl, neskatoties uz to, ka pati stenda demontāža aizņemtu vien dažas stundas, jāņem vērā arī saskaņošanas process ar atbildīgajām institūcijām. Iepriekš minēto apstākļu dēļ, reklāmas stenda demontāžas process var aizņemt aptuveni pusgadu.