Sūdzību dēlis: Pasažieru vilcienos nav dezinfekcijas līdzekļu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc pasažieru vilcienos posmā Tukums-Rīga nevienā vilcienā nav dezinfekcijas līdzekļu?”

Pasažieru vilcienos nav dezinfekcijas līdzekļu!
LETA

“Kontrolieri staigā bez maskām, arī viņiem nav dezinfekcijas līdzekļu. Neviens brauciena laikā netīra rokturus un margas. Sēdvietas arī nav aizklātas, lai saprastu, kur var un nevar sēdēt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta vilciena pasažieris.

36 komentāri

36 komentāri

 • P€
 • Sanita Vecbrāle
 • Elita Kalniņa

  Elita Kalniņa

  Spriežot pēc komentāriem daļa ar vilcienu ir braukuši pirms 20 gadiem
 • Edmunds Gross

  Edmunds Gross

  Tomēr dezinfekcijas līdzeklim ir jābūt jebkurā publiskā vietā. Bet tomēr arī pasažieriem ir jābūt gataviem braucienam ar sabiedrisko transportu. Un obligāti tomēr ir jādara tā lai pasažieriem nebūt iespējas neievērot 1m attālumu.
  • Elita Kalniņa

   Elita Kalniņa

   Edmunds Gross nu taisni vilciena to var ievērot atšķirībā no autobusiem
 • Emils Cimoska

  Emils Cimoska

  jus ko - galigi aptrakuši esat - braucat ar pasažeru vilciens ...???
 • Jānis Staģītis
 • Ivars Kalnins

  Ivars Kalnins

  LDz apzinas ka covid 19 neeksistee ! tad kam tas bulshits
  • Elita Kalniņa

   Elita Kalniņa

   Ivars Kalnins vispār biļešu kontrolieri ir maskas, biļetes puei ir telefonā...
 • Sanita

  Sanita

  Man liekas ka tie sūdzibu rakstītāji paliek slimāki jo slimāki.Neticu ka to varētu uzrakstit jaunietis,bet gan vecie slimie,šķībie,sagrabējušie pensionāri.
 • Gundars Slaviets

  Gundars Slaviets

  es tagad nemāku atrast atsauci... bet kaut kad bija pat "sūdzība par sūdzību dēli" :D
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Tamburos vajag trauku ar ūdeni un ziepēm lai var nomazgāt rokas jo.....lai tiktu vilcienā,daudziem nākas vai mesties rāpus ....briesmīgākie peroni pasaulē ir Latvijā :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!