Sūdzību dēlis: Par stāvēšanu slimnīcas stāvvietā bija jāmaksā 28 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien apmeklēju Stradiņu slimnīcu, lai veiktu gadskārtējo pārbaudi.”

Par stāvēšanu slimnīcas stāvvietā bija jāmaksā 28 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Automašīna jānovieto slimnīcas stāvvietā, cena kā Vecrīgā – 7 eiro stundā, bet viena stunda bez maksas. Nu neko darīt, novietoju automašīnu dubļainā laukumā un gāju pie dakteriem.

Pēc trīs stundām braucu ārā no stāvvietas, un kase no manis paņēma 28 eiro. Ja tā nauda tiek māsiņām un sanitārēm, labi, nav žēl. Vajadzētu gan atcerēties, ka ļaudis šeit nebrauc izklaidēties un ir spiesti šeit novietot automašīnas, jo visapkārt ir ar zīmēm nosegts pamatīgi,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Arnis.

42 komentāri

42 komentāri

 • Rita Šķerberga
 • Kitija

  Kitija

  Šo vilšanos nācās izbaudīt ārstu nolaidības dēļ, kur izrakstīšanas diena aizmirsa par to ka esmu izrakstīta. Paši teica stundas laikā atnesis papīrus līdz es pati beigās atradu dežūrārstu lai atdod papīrus pēc 3 h un man vēl pajautāja vai tiešām esot izrakstīt 🤣. Biju diezgan nikna.
 • Madara Rudzite
  +10 +10 0

  Madara Rudzite

  Ja valsts butu sakartota, par stavietu slimnica vispar nevajadzetu maksat. Gana daudz tiek maksats par veselibas uzturesanu.
 • Sandra Skalberga
 • Inese Paegle

  Inese Paegle

  Kāpēc 3 stundas tur jāstāv, ja skaidri rakstīts, ka katra nākamā par 7 €/ stundā???
  • Andris Rode
  • Aija Rube

   Aija Rube

   Andris Rode bet iebrauc un izbrauc. Es nosēdēju tur 5h un katru stundu, metu riņki. Iekšā, ārā. Un ir gan iespēja atrast kur stāvēt. Tikai jautājums vai esi gatavs ir ar kājām gabalu
  • Zane
 • Arturs Onzuls

  Arturs Onzuls

  Vajag katru mēnesi tādus postus par Stradiņa slimnīcu. Cik gadus tur jau ir šie noteikumi? Lasīt laikam ne visi māk...
 • Zane

  Zane

  Vakar biju Stradiņa slimnīcā.Stāvlaukums jauns,plašs un tīrs.Iebraucot jāpaņem biļete.1 stunda bezmaksas.Par cik iekļāvāmies stundas robežās,nemaz nepiefiksēju.cik maksā pārsniegtais laiks.Nesaprotu,kas tas par čeku?
  • Zane
 • Haritis Petersons

  Haritis Petersons

  Nu ko var darīt ? Tak sen jau zināms ,ka rekets ir forever LV 🤔🤔🤔
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Haritis Petersons, citās valstīs ir pat dārgāk, ja nezinājāt.
  • Janis Maulis
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Dace Alekseičika Citās valstīs nav tā iznīcinātas darba vietas , un strādājošajiem ir arī adekvāts atalgojums! Anglijā no 60gadu vecuma visa medicīna un zāles ir bezmaksas ! LV jau tauta pamet ,un laiž uz tām citām valstīm ! Ja nezinājāt ! Latvijā jau slēdz skolas , poliklīnikas , slimnīcas ! Ja tā turpināsies --- nebūs vairs neviena kam slimnīcas LV vispār būs vajadzīgas ! Ja nezināmāt 🤔🤔🤔🤔🤔
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Janis Maulis 😀😁😂🤣😃😄😅😆😉😊😉😆😅😄😃🤣😂😁😀😁😂🤣😃😄😅😆😉😊😉😆😆😅😅😄😄😃🤣🤣😂😁😁😀😁😂😃😄
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Dace Alekseičika Nāk rudens izgreznot Latviju , bet necenties un nepūlies tā .... mans jau ir Anglijā......... 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
  • Kristine Viertelmeister

   Kristine Viertelmeister

   Kas jamaksa ir jamaksa, ko Tur darit, nepatik brauc Ar autobusu, ej ar kajam.
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Kristine Viertelmeister Mans ar kukuruzņiku ! Sanāk lētāk un kvalitatīvāk 100% .Pavasarī pabiju Latvijas slimnīcā dažas dienas. Jutos kā nevēlams ciemiņš, kurš maisās pa kājām saimniekiem 🤔🤔🤔🤔
  • Artis Purvins

   Artis Purvins

   Dace Alekseičika nav gan. Piem., Zviedrijā maksā nizerīti. Vismaz Karlstad.
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Haritis Petersons, Anglija nebija okupantu izpostīta. Nevar gribēt viens un divi visu uzlabot.
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Dace Alekseičika ir kāds sīkums --- der paskatīties tikai kas notiek brāļu valstīs , Baltijas valstīs , ar vienādu likteni ! Tās attīstās , bet Latvija iet uz grunti. Pat depozīta sistēma uz dzeramajiem traukiem Igaunijā un Lietuvā darbojas jau gadiem. Aparātus uzstāda paši ražotāji par savām finansēm jo tā sistēma viņiem ir ļoti izdevīga. , patreiz darbojas teicami ! Latvijas valdībai izrādās , ka vajag miljardus no budžeta un ar no ražotājiem ! Vācija un Japāna pēc kara sakautas attīstījušās ļoti augstu , bet Latvija miera laikā tiek iznīcināta. Sory , pat negribās Jums skaidrot acīm redzamas lietas . Izskatās , ka Jūs esat valsts melu mēdiju upuris ,,,,,,, vai arī ļoti pietuvināta varas lielkungiem , ka tos nekaunīgos blēžus un spekulantus aizstāvat !
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Dace Alekseičika Neviens okupācijas variantu nelabo , bet turpina valsti dzīt parādos un dziļā purvā mērķtiecīgi un stabili !
  • Anda Eglite

   Anda Eglite

   Dace Alekseičika nopietni pa stundu 7€ un citur daargaak ??? Vari nosaukt kur???
  • Haritis Petersons

   Haritis Petersons

   Man ( skaļi domājot ) izskatās , ka lēdija Dace Alekseičika varētu būt kāda no varas pārstāvēm Saldū , kam patīk primitīvi melot un izspiest finanses no zemāk stāvošajiem sociālajā stāvoklī ( ļaunprātīgi izmantojot savu amata stāvokli ) , tādējādi piepalīdzot lielajiem Varenajiem , dzīt maznodrošinātos izmisumā , un spiežot tos pamest dzimteni ! Par maz LV jau ir iztukšota 🤔🤔🤔🤔🤔
  • Liene Zaķe

   Liene Zaķe

   Dace Alekseičika citās valstīs arī algas lielākas, ja nezinājāt🤣
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Haritis Petersons, ak jel.. 🤦‍♀️ Ko tik Jūs nesafantazējat. Šitas joks būs jāparāda citiem. 🤦‍♀️😂😂😂😂
  • Kristaps Peipars
 • Matemātiķis

  Matemātiķis

  Kaut kā neloģiski. Viena h 7€, pirmā bezmaksas, stāvēja 3h, summa 28€. Būtu taču jābūt 14€? Vai tur citādāka matemātika?
  • Zane

   Zane

   Vai tad te nav skaidrs? " Iebraukšana teritorijā (no Atpūtas ielas)

   Ja pacientu nepieciešams ar automašīnu nogādāt līdz kādam no Slimnīcas korpusiem, to iespējams izdarīt, iebraucot teritorijā no Atpūtas ielas puses. Ja Slimnīcas teritorijā nepieciešams uzturēties ilgāk, aicinām izmantot apmeklētāju autostāvvietu pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas.) Jāņem vērā, ka, atrodoties teritorijā ilgāk par 60 minūtēm, tiks piemērota iebraukšanas maksa teritorijā – EUR 7 par PUSSTUNDU/ 30 MIN/. Pirmās 60 minūtes, uzturoties slimnīcas teritorijā, ir bezmaksas.

   Stradiņa slimnīcas vadība aicina pacientus un apmeklētājus saplānot slimnīcas apmeklēšanas laiku, lai gadījumā, ja ir nepieciešamība pievest apmeklētāju pie korpusa durvīm, to izdarīt 60 minūtēs."

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!