Sūdzību dēlis: Par stāvēšanu slimnīcas stāvvietā bija jāmaksā 28 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien apmeklēju Stradiņu slimnīcu, lai veiktu gadskārtējo pārbaudi.”

Par stāvēšanu slimnīcas stāvvietā bija jāmaksā 28 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Automašīna jānovieto slimnīcas stāvvietā, cena kā Vecrīgā – 7 eiro stundā, bet viena stunda bez maksas. Nu neko darīt, novietoju automašīnu dubļainā laukumā un gāju pie dakteriem.

Pēc trīs stundām braucu ārā no stāvvietas, un kase no manis paņēma 28 eiro. Ja tā nauda tiek māsiņām un sanitārēm, labi, nav žēl. Vajadzētu gan atcerēties, ka ļaudis šeit nebrauc izklaidēties un ir spiesti šeit novietot automašīnas, jo visapkārt ir ar zīmēm nosegts pamatīgi,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Arnis.

42 komentāri

42 komentāri

 • William Leason
 • Arno Veģis
 • Lāsma Sidrevica

  Lāsma Sidrevica

  Pāri ielai stāvvieta 2€/dienā-liels stāvlaukums,bet ja slinkums pāriet pāri ielai,tad jāmaksā 28€😅
 • Artis Purvins

  Artis Purvins

  iemācieties pareizi rakstīt, bez tabu, ibio? galīgi jau nolaidušies?
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Parasti neesmu no tiem, kurš piesienas cilvēkiem internetā par gramatiku un pareizrakstību, beeet...
  Žurnālistika gan būtu viena no tām jomām, kur šai ziņā visam būtu jābūt PERFEKTI.
  Pirms publicēt savu skricelējumu, ir tak jāpārlasa viss sadrukātais 50 reizes, lai negadās visādi "PA" ("PAR" vietā) un "stāvVēšanas".
  Tas pat šādai izsmiekla "dzeltenās preses" tenku lapelei, kā BezTabu "Sūdzību dēlis", būtu jāzin.

  It kā sīkums, bet...
  Nemaz neinteresē vairs raksta saturs.
  Kāda jēga vispār lasīt kaut ko no, tikko skolu pabeigušiem, bulvāra "žurnaļugām", kuri pret savu darbu neattiecas nopietni? 😉
 • Артем Симанов

  Артем Симанов

  Visi kuri kaut ko saka uz valdības pusi, lai paskatās Džordža Kārlina runu par amerikāņu politiku, varbūt arī sapratīs ko un pārstās valdību kritizēt
 • Inta Smilga

  Inta Smilga

  Blakus slimnīcai ir stāvvieta 2 eiro diennaktī, bet ja ārsta kabinetā jāiebrauc ar auto tad nav brīnums ka jāmaksā😁
 • ***

  ***

  Rēķināju rēķināju, nesanāk 28 eur par nepilnām 3 stundām. Dubults tarifs tajā laikā??????
 • Andris Stasja

  Andris Stasja

  Sen jau zinams. Kad nodoklis tiek majsats lai butu aarsti,policija, ugunsdzeseji, un saima. Un tas viss un prieks ta visa vajag maksat visu mezoniga veidaa
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Tātad.....paši vest nedrīkstam,par ātrajiem jāmaksā....ko te vairs teikt,čučam vien mājās un blakus jau laicīgi,baltas čībiņas un ja ir klēts....klētsaugšā zārciņu :),

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!