Sūdzību dēlis: Par ko tiek maksāti nodokļi, ja ceļš izskatās šādi?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Par ko tiek maksāti nodokļi, ja ceļš izskatās šādi?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nesaprotu! Par ko tiek maksāti ceļa nodokļi, ja ceļš Jaungulbene-Līgo pagasts izskatās šādi? Vai tā nav mašīnas laušana?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta iedzīvotājs.

7 komentāri

7 komentāri

 • Velga Vaitkuse

  Velga Vaitkuse

  Ierosinu uz trasèm pie meźa uzlikt sietu,jo pie Usmas vasarà satiksmes autobusà iekļuva briedis.Atgrieźoties no Viļņas,visur ir norobeźots ar sietu.Alnis stàv un skatàs.Paldies bez tabu ,augsts profesionàlais lìmenis,ceru,ka Jums tas izdosies.Paldies.
 • Arnis Eglitis
 • Linda Cepurniece

  Linda Cepurniece

  Kur, kur, kopējā budžetā jau no 2008/2009 gada krīzes.
 • Kristaps Segliņš

  Kristaps Segliņš

  Tukuma pusē,un tās apkārtnē tā ir ļoti liela problēma.
 • Kristaps Segliņš

  Kristaps Segliņš

  Laukos ir drausmīgas bedres uz ceļiem.😱😱 Braucot ar mašīnu nu ir tā ka baili palikt bez riteņiem ar salaust piekari un visu pārējo.Slapjajos laika apstākļos ir ļoti briesmīgas bedres. Par salaustām automašīnām uz dramatiskajiem lauku ceļiem maksājam nodokļus!!! 😠😠😠 Lai Rīgas sēdošie deputāti lai ar savām smalkajām mašīnām atbrauc uz lauku ceļiem un pabraukā lai izjūt tādas pašas sajūtas kā mēs laukos dzīvojošie!!!😡😡 Ik gadu ir ļoti lielas problēmas! Smagās mašīnas un vispārējā smagā tehnika sagandē ceļus.
 • Jānis Žuravskis

  Jānis Žuravskis

  Izskatās tā kā kodes būtu iemājojušās. Bet eiropas ceļus LV vēl gadiem ilgi neredzēsim. Bet brauksim ar vilcienu kurš vēl ilgi nebrauks uz LV😃
 • Austris Kulbis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!